Neuvěříš (že je to debilnější, než Lyli)2

25. května 2008 v 16:44 | Luckily, oglosováno námi |  Valerie Josephina Francesca Monique Catherine Leanová
A tady je druhá část. *stále slaví návrat Vinaru*

Sirius si mě chvíli zamyšleně prohlížel(jestli mi náhodou nevyrašilo nějaký nový chapadlo)(a zjistil, že nevyrašilo, zato mám na třech uzel), ale pak mi ji podal(za což se mu dostalo rozdrásaného obličeje)(a spousty prskaných nadávek)(a kočičího prokletí). Já se pro ni natáhla a když jsem si ji brala(kočka zaječela a vyskočila až ke stropu, kterého se chytila drápy a zůstala tam viset), naše ruce se dotkly. Bylo to, jako by mě zasáhl výboj elektřiny(to nebylo jako. já mám paralyzér). Podívala jsem se mu do očí, ale rychle jsem pohled odvrátila(a podívala se očima na druhé hlavě. ty vypadají totiž méně mimozemsky), popadla kočku a rychle vyšla pryč z kupé(doprovázená kvílením kočky) a rychle se vracela do toho svého. Calypso jsem zavřela do klícky(kde číča propadla zoufalství a začala se shánět po žiletce)(já bych jí tu žiletku snad i z milosti dala...) a posadila se. Snažila jsem se vzpamatovat z toho, co se stalo(ježiš, co se zase stalo?)(nic, to jenom tahle kráva si o sobě myslí kdovíco). To jak se mě dotkl(vůbec nic neznamenalo, protože seš Siriusovi volná jak vytahaný tričko), to ve mně něco probudilo(jéjda. klube se jí třetí hlava...) a já nevím co, ale mám v hlavě(vakuum)(a to ve všech) a srdci teda pěknej zmatek(to si myslíš ty...)("myslíš"). Myslela jsem(nemyslela) si, že ho nemiluju, že se mi jenom líbí, ale…(sem naprosto blbá) ŽÁDNÉ ale, prostě je to jenom vzpomínka na staré časy(proboha, ty seš kráva...). Přikozovala(co za slovník používáš? to bude nějakej zmetek, převody z mimozemštiny do pozemštiny to nezvládá...) jsem si a po chvíli jsem tomu i uvěřila. Najednou do kupé vběhla Mek(no sakra, a já doufala, že už na ni autorka zapomněla). Páni ani jsem si nevšimla, že tu není. Zastyděla jsem se(a sklopila hlavy).
"Neuvěříš, co jsem právě viděla!!(dvě holky s tankem a kulomety)(tys mi pořídila taky kulomet??? ty jsi tak hodná...)(no jo, to jsem celá já. pragmatismus v tom naprosto není)"
"No, tak to jsem zvědavá. Tak dělej, tak to vyklop(nebo radši ne. drž hubu)!"
"Viděla jsem Severuse Snapa!(a co Snap povídal?)(Schni Schna Schnappi, Schnappi Schnappi Schnapp)" 
"Hmm, představ si, že on s náma chodí už sedmým rokem do školy, takže to takové překvapení zase není!(no a že zrovna ty sis toho všimla, když jsi tak zaujatá sama sebou)(jednou jí proklel chapadlo)(pravda, toho bych si asi taky všimla)"
"Haha(taky se jí zmocňuje hysterie?)(bacha, tvým směrem vyrazila sanitka ze cvokárny)(no, až si to přečtou, tak můj neovladatelný smích pochopí)! Ale já ho viděla, jak se líbá s Evansovou!(no jo, jasně...)(voyerka)"
Vykulila jsem na Mek (všechny)oči. "To si děláš srandu, ne?? Naše ledová královna, že chodí se Srabusem??(drž hubu, nebo se neznám!)(závidí Sevovi jeho jednu hlavu a mozek...) No fuuuuu(fuuuuu? imituješ vítr?)(ne, to dělá to tornádo, který jsem na ni poslala)!! Dělá se mi poněkud nevolno(mě taky, od prvního odstavce)(já už tady dávno bleju)!"
Pak mě něco napadlo!(to bude zase něco strašně inteligentního)(asi to radši nechci vědět) "Jsou tam ještě??(jasně, čekají na tebe)(s tvými chapadly)(a debilními připomínkami)"
"No asi jo, proč??"
Začala jsem se přehrabovat v kufru, až jsem našla to, co jsem hledala - foťák!(já to říkala...)(nenávidím autorku)(tak přemýšlím, kdo je blbější. jestli MS, nebo autorka...)(obě) Mel(tvoje druhá hlava?)(nebo tak máš pojmenovaný některý chapadlo?) zajiskřilo v očích. Rychle jsme se vydaly(vstříc smrti)(pod pásy tanku) k místu, kde se Evansová líbala se Srabusem.(no celá Lily)(Rowla by to nenapsala líp) Fuuuuj, jenom z té představy je mi blbě(mě je blbě z tebe, krávo)(to bylo na Mary, nebo na autorku?)(vyber si)! Když jsme došly k místu, pořád tam ještě byli. Dokonce už leželi na sedačce.(do prkýnka dubovýho, kterej debil pitomej dal tý huse do ruky klávesnici?! chci ho zabít! a autorku taky!)(tak tohle je naprosto neodpustitelné mrzačení charakteru postav a já plně souhlasím s červenou, až na to, že chci nejdřív zabít autorku)(dobře, ale jenom, když to bude dostatečně bolestivý) Opatrně jsem vytáhla foťák, vypla blesk a několikrát jsem cvakla spouští a pak jsme od tamtud s Mek rychle zmizely.
"Co s tím budeš dělat??" zeptala se v kupé Mek.
"To teprve uvidíš!!"usmála jsem se potutelně.(odmítám se vyjadřovat)(já se vyjádřím. četli jste už někdy něco tak... debilního?)
OooooOooooO
"Do hajzlu(s tebou)(autorko)(a tu krávu vezmi s sebou), to byl poslední prázdnej kočár(plavte přes jezero... třeba se utopíte)(nebo vás tam něco sestřelí...)!" řekla jsem našvaně(písmenko sem, písmenko tam...). Pokaždé jsme jely v kočáru samy a teď budeme muset jet s někým(doufám, že snesou tvoje chapadla)(a že jim nebudou vadit tvoje tři hlavy).
"Tak jdem třeba k tamhle tomu!(my-už-víme-kdo bude strašně nadšenej)(v týhle povídce nemá my-víme-kdo mozek, takže je to dost pravděpodobný)" řekla Mek a tak jsme tam šly.
"Můžem si přisednout?? Všude jinde je plno.(ne, a chcípněte)" Zeptala se Mek.(odpovědí jí byla střela do hlavy)
"Jasně!"
Já ten hlas poznala(já taky, a to jeho odpověď jenom čtu)(tady je zase někdo průhlednej jak folie). Byl to hlas Siriuse Blacka(no neke!). Do prčic(jo, tam jdi, tam z tebe budou nadšení)(na uvítanou spustí salvu z děl. a opravdu nemůžou za to, že ta děla budou mířit na tebe). Mek se na mě podívala a já jsem nakonec kývla(prostřední hlavou). Tak jsme si tam vlezly. Než se Mek stihla rozkoukat(objevila se tam jedna divná holka a třískla ji po hlavě pánví)(a pak se otočila je mě)(a vrazila mi do všech očí několik jehel)(no ty vole, červená, já tě obdivuju... ty už jsi s těma jehlama normálně mistr), rychle jsem si sedla mezi Jamese a Remuse(kteří zaúpěli a pokusili se prorazit strop, aby mohli utéci) a usmála se na Mek ,která si musela sednout mezi Siriuse a Petra.(má tahle věta nějakej hlubší význam?)(ne, ale to ani celá povídka...)
V kočáru zavládlo trapné ticho(protože tam nikdo nebyl. všichni před tebou zdrhli, víš?)(jak by to mohla vědět, když má ve všech očích jehly a tudíž je slepá?). Nakonec jsem ho prolomila já(a kdo ti odpověděl?)(její třetí hlava, to je jasný).
"Tak co Jamesi, letos je pohár zase náš??(si piš. nikde nenajdeš další takovou husu, která by s potěšením střílela vlastní góly)(takže se neboj, vaši anticenu vám nikdo nevyfoukne)" to bylo jediné téma, na které se dalo komunikovat se všema(i druhá hlava měla co říct?).
James se na mě usmál. "To si piš! Vlastně, to nevíš(je jedno, co. neví)(protože neví nic)! Zvolili mě kapitánem družstva!(to ji teď můžeš vyrazit...)"
"Fakt??? To je skvělé! To ti přeju!" a objala jsem ho(chapadlem).
"Jsme tady!(no hurá)"
A tak jsme vystoupili a vydali se na večeři. Podívali se na zařazení prvňáčků, pak jsme se parádně nabaštili a pak na nás čekala vytoužená postel. Jak já se do ní těšila.(proč se mi zdá, že konec první kapitoly byl téměř totožnej s tímhle koncem?)(to máš fuk, hlavně, že je to konec)
Řekla-li jsem někdy, že už jsem viděla horší veledílo, lhala jsem. Tohle je tak debilní, až z toho jednomu běhá mráz po hřbetě. Přemýšlím nad nejlepší vraždou autorky.
Opět souhlasím s Červenou. Nenávidím tuhle krávu a tu krávu, co to napsala. Btw, už mám hotovej seznam příznaků šílenství červené. Chcete to někdo vidět?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Altair Altair | Web | 25. května 2008 v 16:48 | Reagovat

Ahojky u mě na blogu je good článek...

Tak si ho přečti...

2 červená červená | 25. května 2008 v 16:48 | Reagovat

sebechvála smrdí! a spameři taky

3 Hanako-chan Hanako-chan | Web | 25. května 2008 v 18:38 | Reagovat

Heh *několikrát omdlela* Co to s nebohým Sevim udělala? Nééé *záchvat hysterie*

Jainak jako vždy - glosy perfektní

4 Hanako-chan Hanako-chan | Web | 25. května 2008 v 18:39 | Reagovat

gomene..

Jinak jako vždy...

5 Saphira Saphira | Web | 26. května 2008 v 23:10 | Reagovat

*Vrhá po autorce sekery*

Severus může líbat jenom mě! A červenou. A Polgaru!

To je ale debilní....omlouvám se, Lyli.

6 Polgara Polgara | Web | 27. května 2008 v 13:08 | Reagovat

No nevím, nevím. Těžké to rozhodování, jestli je debilnější tohle, anebo Lyliina veledýla.

Ale jendo vím jistě, bez vašich glosů by to nešlo

7 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 27. května 2008 v 21:18 | Reagovat

Umírám. Ještě předtím než definitivně skonám, nepřijmul by váš výbor (samozřejmě s tankem) nabídku na spřátelení? ;-)

8 Cait Sidhe Cait Sidhe | 28. května 2008 v 9:24 | Reagovat

*z posledních sil se drží při vědomí, po migraci večeře, několika kafí a žaludečních šťáv z žaludku do kýblíku na tom není nejlépe* ale glosy mi to urobiloy o hodně snesitelnější :D *umírá s pochvalou na rtech a hysterickým smíchem v srdci*

9 Miraella Miraella | Web | 28. května 2008 v 22:11 | Reagovat

Do téhle chvíle jsem opravdu nevěřila, že je něco dementnějšího, než Lyli a její "povídky"... Dobrá, utvrdily jste mě v tom, že opravdu existují i horší věcí.

U vašich poznámek jsem málem chrochtala smíchy. (Snad nikdo nešel pod mým oknem.)

10 Polgara Polgara | 29. května 2008 v 6:44 | Reagovat

Jenom oznamuji, že jsem zrušila stránky a dále již psáti nebudu, snad pokud budete stát o moji spolupráci na HSČ a Makina zse na DŠ a Lily na Tv, ale to je ais tak všechno. nNetušila jsme, že několik komentářů mi tolik ublíží a vysvěltení proč najdete na www.polgaragigi.blog.cz

11 červená červená | 29. května 2008 v 16:31 | Reagovat

ňuch. děkujeme za komentáře :))

Marrionet, spřátelíme rády :))

a Pol - je to tvoje rozhodnutí a nebudu ti do něj kecat. ale opkud si to někdy rozmyslíš, tak se určitě ozvi

12 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 29. května 2008 v 21:28 | Reagovat

červená: jj děkujeme. Jenom v tom odkazu jaksi vypadlo "blog" ,takže to píše, že adresa neexistuje ;-)

13 červená červená | 29. května 2008 v 22:45 | Reagovat

hups :)) (aneb červená a její znalosti blogu...)

14 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 30. května 2008 v 14:29 | Reagovat

V pohodě. Já bych do toho nerejpala, ale mačeta je šílenej hnidopich a perfekcionalista XD

15 červená červená | 30. května 2008 v 15:26 | Reagovat

ale to se musíš umět ozvat! :)) ještě že máš tu mačetu, jinak by ten odkaz nefungoval, dokud by na to neupozornil někdo úplně jinej...

16 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 2. června 2008 v 15:55 | Reagovat

Mačeta je moje druhé já. To víš, schíza jako prase XD

17 Glacier Glacier | 6. června 2008 v 13:07 | Reagovat

Pomooooooooc!!!!!Mi to vypálilo oči :((((( Auuuuu!!!

*chytrý komentář co?Ale podle mně sedí,dílo této autorky se prostě nedalo číst...jsem u toho 4x usnul

18 Enny Enny | Web | 18. července 2008 v 13:23 | Reagovat

Není, co dodat. O co že tam go? xD

Glosy na jedničku. =)

19 Anežka Anežka | E-mail | 29. ledna 2009 v 21:35 | Reagovat

Já chci vidět ten "seznam příznaků šílenství" pls.

20 Salome Salome | 15. října 2009 v 15:22 | Reagovat

Chci seznam příznaků!
Schválně, co mám taky... :)

Schni Schna Schnappi!

21 Nenja Nenja | 17. ledna 2010 v 12:08 | Reagovat

Zabít Luckily. Nejlépe pověsit za nohy (to aby zůstala při vědomí) a řezat tupou ruční pilkou úhlopříčně.

22 Baka - chan Baka - chan | 2. dubna 2011 v 11:34 | Reagovat

Prej "přikozala" xDDD
To jako že..ne,budu slušná projednou xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama