Neuvěříš (že je to debilnější, než Lyli)1

25. května 2008 v 16:41 | Luckily, oglosováno námi |  Valerie Josephina Francesca Monique Catherine Leanová
Takže, jsme tu s další kapitolou této magorárny. Autorka se překonává, horší Mary Sue snad ani není... No a ještě jedna info na závěr (pro těch několik málo, co to ještě neví. Jestli teda někdo takovej ještě existuje): Vinar a.s. se vrací!!! No fakt, ještě sice nic neglosly, ale už hledají (a iniciativní červená jim samozřejmě doporučila drahou Luckily, ať v tom nejsou s Modrou samy)! Takže nové kaktusy na obzoru! (Já neodolala... Když já z toho mám tak strašnou radost! Juchůůů! *slaví*)

Od tý(já tak miluju, když se v povídkách mluví nespisovně...)(jsem z toho tak nadšená, až zvracím) doby už uběhlo několik let(a to ještě furt žiješ?!)(oni ti mimozemšťani mají strašně skvělej obrannej systém)(jako myslíš jejich blbost?)(jo. tu nic neprorazí). Možná bych vám měla ve zkratce říct, co se stalo.(možná bys měla radši nakopnout létající talíř a odplachtit na rodnou planetu)(pošli pohled!)
Takže za prvé: V první ročínku(to je roztomiloučký... ročínek...)(panebože na nebesích...) jsem začala chodit se Siriusem Blackem(v jedenácti?!)(radši buď potichu, jestli si to přečte slečna autorka, jako žes v jedenácti s nikým nechodila, tak tě označí za frigidní a opožděnou)(hm. to by mě strašně urazilo). Vydrželo nám to do začátku pátého ročníku, ale pak se objevil novej týpek a okouzlil mě(poslední dobou, zdá se, je strašně cool bejt tak lehká, až se můžeš vznášet...)(jen doufám, že se s námi tahle štětka nebude chtít podělit o svoje zážitky)("milý deníčku, dneska mi Sirius políbil třetí chapadlo. asi mě miluje. doufám, že neuteče, až uvidí ty tři další.")(neuteče. MS ho musela oslepit, ohlušit, zbavit čichu a ochromit od krku dolů, jinak by byl dávno na Antarktidě a stavěl sněhuláky), no a já Siriuse podvedla(chudák Čmuchal... tak proto se tehdy tak ztřískal...)(ty o tom něco víš?)(jo, pozval mě. ale proč teda říkal "jdeme slavit, konečně jsem se zbavil té oslizlé chobotnice"?)(asi se žalem pomátl na rozumu). Od tý doby střídá holky jak fusekle(jo, protože mu tahle kráva zlomila srdce)(Siriusi, tys to teda dopracoval... konečně si taky něco užiješ)(a bez chapadel). Ano, je to moje vina, že se z něho stal děvkař(tady má zase někdo zdravé sebevědomí)(pojď jí ho srážet)(perlíkem?)(jo, já vezmu kovadlinu) a věřtě,(že psát háčky správně je na moje chapadla moc náročný) že je mi to líto(bože, to je kráva...), ale už s tím nic nenadělám. Asi chcete vědět, co se stalo s Ianem??(jakmile uviděl tvoje pátý chapadlo, tak zmizel)(i se dvěma otazníky) No, tak vydrželi jsme spolu dva týdny(a opravdu na mě ty fotoromány a srdíčkový příběhy nemají vliv)(se nějak vyznáš)(jednou jsem si jeden takovej přečetla. byl to masochismus, ale já zkusím všechno)(jak jsi to přežila?)(pustila jsem si pak s kámošem Kruh, Kruh2 a Šestý smysl)(tak to pak jo), než nám došlo, že mi(Vrrrauu!!!)(můj ty smutku, tohle už mi přijde trochu moc) se k sobě jaksi nehodíme.(copak? měl jenom jednu hlavu?)(a prsty bez plovacích blán?)
Za druhé: Ehm, no neříká se mi to lehce, ale jak se mi Lilly zpočátku líbila, tak v průběhu času jsem jí začala nesnášet.(spíš ona tebe, když jí furt przníš jméno) Je to blbá, zapšklá knihomolka(jo, kromě fotorománů čte dokonce knihy! a ani v nich nejsou obrázky!). Věčně mi ta čůza dává tresty(Lily, ač máš zkažený jméno, milujeme tě!)(chceš pomoct s tresty? prosím!), ale tak ani se jí nedivím. Komu by se taky chtělo ráno vstávat se zelenejma vlasama(ty jsi tak strašně vtipná...)(a tak úžasně ovládáš pravopis), ale tak zase, aspoň jí ladily k očím(v čemž ty se musíš vyznat, protože kromě fotorománů nakoukneš občas i do módní rubriky). Naproti tomu jsem se sčuchla s Meckenzie(která má taky jedno chapadlo, i když maličký)(a protíká někde Amerikou...), to je vám taková suprová holčina, bez ní nedám ani ránu.(protože o tobě všude vykládá, jak jsi skvělá, snaží se vypadat jako ty a směje se tvým trapným fórkům?)(už chápu, proč musela MS opustit Mars. vyhodili ji)(no ale proč to musela schytat naše planeta?! to ji nemohli poslat někam do pusté prázdnoty?)(tento úkol zůstává na nás)(tak se ho zhostíme se ctí. Pozor...)(připravit... zapnout bezpečnostní pásy...)(zážeh...)(START! a uškrť se na pásu!)
No a za třetí, hraju v kolejním famfrpálovém družstvu(tohle mě tak překvapilo, že jsem se praštila bradou do klávesnice. je vůbec ještě jedna jediná činnost, ve které by nevynikala? neodpovídejte mi, já si odpovím sama: není, páč je to MS-dokonalá. proč se ptám?)(AHA! proto Nebelvír nevyhrával, dokud tam nenastoupil Harry! všichni byli ještě v šoku z téhle krávy a jejích chapadel). Jsem na pozici střelce, ne že bych se chtěla chlubit(taky vám přijde tak strašný, jak ta věta zní neupřímně?)(až z toho mám husí kůži...), ale jsem dobrá(no jen se pochval)(nikdo jiný to za tebe neudělá)! Jo a to jsem zapoměla(to bude zase nějaký úžasný úspěch. MS-dokonalá v celé své tupotě...)(nevím, co je to za úspěch, ale nejspíš to má v seznamu úkolů hned před "naučit se lidsky"). Už šest let držíme v rukou famfrpálový pohár(ten pro největší loosery)(jako nějakou obrácenou trofej?)(jo. něco jako Oscar a Zlatá malina...), tak doufám, že to tak bude i letos. Ostatní koleje nemaj šanci.(bych řekla. nikdo ještě nestřelil tolik gólů do vlastní branky...)(a nemával pak vítězně šesti chapadly)
No, to je asi to nejdůležitější, co se stalo, za moje prozatimní(schopnosti srozumitelně se vyjadřovat vlastně vůbec nemůžu) působení v Bradavicích. Pohodička…(bych neřekla)(*hází šavli*)
OooooOooooO
"No že deš, Val. Vždyť vlak za pět minut odjíždí!(tak šup, šup, lehnout, hlavu na koleje...)"
"Klídek Mek(neumí to čárky... přezdívky to má debilní... chodí to pozdě... przní to jména... vytahuje se to... je to megatrapný... co to je?)(mimozemšťan s neuvěřitelně pitomým jménem?) nebo tě trefí!" usmála jsem se na ni pobaveně(ty jsi tak zábavná, až to není možný).
Ale před chvíli jsem takovým vtipem nesrčela(no, to se nedivím. ono totiž vtipem jde jenom sršet a kromě toho, ty neumíš být vtipná. na to je potřeba inteligence)(a nesršíš jím ani teď. nebudeš jím sršet nikdy. nikdy nebudeš ani trošičku vtipná. a přestaň mávat tím chapadlem, než ti ho ustřihnu), fakt jsem měla strach, že to nestihnu(ale tak už nekecej a udělej, co ti řekla červená. lehni, hlavu na koleje, vlak už se rozjíždí)(všichni kolem mají papírové čepičky a frkačku... bude mejdlo!). Totiž, jako každý rok jsme doma zaspaly(škoda, že to nebyl komatický spánek...)(co není, může být. jdem a vodkrouhnem ji). Šla jsem za Mek a táhla za sebou kufr.(který očurával všechny rohy a lampy)
"Ale, kohopak to tady máme?? Leanová a Bloomová!(neměly už jste být dávno zpátky na Marsu?)(asi je tam nechtěli a poslali je obratem zpět...)(tak je přivážem za chapadlo k nějaký kometě, ona už je odnese někam daleko)"
Podívaly jsme se naproti nám a tam stála naše vzorná Lilly Evansová(a zvracela)(já s ní)!
"A helemese, nudná šprtka! Musíme rychle pryč, nebo bychom to od ní mohly chytit!!!(spíš ona od vás)(pravda, nakažlivá je, žel bohům, jenom blbost a trapnost)(Lily, zdrhej! jsi v akutním ohrožení!) Rychle Mek!!"
A obě jsme se kolem ní prosmýkly, než se vzmohla na slovo(no, ono se jednomu mluví dost blbě, když přitom blije). Došly jsme do kupé, které nám Mek chytila(chapadlem) a obě jsme se rozesmály.(ty jsou tak vtipný, že by jeden brečel) To víte, nám stačí ke štěstí málo.(jo, ono to ani jinak nejde, bez mozku)
"Ta měla xicht, všimla sis??(žádný třetí oko, ani chapadlo, ani sliz... je tak trapná!)"
"Jo, tvářila se, jako by právě snědla čtyři kyselé citrony(ne, stalo se jí něco daleko horšího. diagnóza - srážka s blbcem)." Odpověděla jsem jí stále s úsměvěm(a háčkem navíc) na rtech.
Najednou Mek změnila téma. "Všimla jsem si na nádraží Siriuse!(stál tam a taky zvracel. nevíš, čím to může bejt?)(námi určitě ne)"
S nezájmem sem pokrčila rameny. Teda, ne že by mi bylo jedno, co s ním je, ale jaksi se o něho snažím nezajímat(to má ale štěstí). Po tom, co jsem mu udělala(zas tak si nefandi, ani to s ním nehlo)(kromě toho, že se na oslavu zpil do němoty), jaksi nemám právo se starat o jeho soukromej život, i když, lhala bych, kdybych řekla, že se mi nelíbí a že mi na něm nezáleží.(napiš si do brava) V mém srdci bude mít místo vždycky, protože to byl můj první kluk, ale o tomhle se tady vykecávat nehodlám(tak proč to děláš, ty slepice?!)(je sadistická). Vůbec se o něm bavit nechci(proto tu je o něm tolik zmínek...), a taky jsem to Mek řekla.
"Hele Mek, nemám zájem, bavit se o Siriusovi! Jasný??(é.. ne. musíš počkat tak týden, dva, možná měsíc, než jí to dojde)"
"Tak fajn, já ti jenom chtěla říct, že se mě na tebe nenápadně vyptával(myslíš jako: "jaktože ještě nechcípla? kolik chcete za její vraždu?"?)(ticho buď, nebo nás prozradíš!)(téhle huse? toho bych se nebála...)."
Upustila jsem klícku s Calypso(bože, to ubohý zvíře ještě žije?!)(co dělá PETA, když ji člověk potřebuje?), za což mi moje roztomilá čičinka vděčná nebyla a když se nechtěně otevřely dvířka, tak vyběhla pryč z kupé.(a nadšeně u toho vřískala něco jako "Jsem volná jako ptáček!" a "Zabte tu krávu někdo!")
"Co?? To je hloupost! Proč by to dělal Mek??(doháje, Mary Sue, drž už hubu!)(jo, tu falešnou skromnost ti nikdo neuvěří!) Vždyť nemá jeden jediný důvod!" vypadlo ze mě po chvíli.(tak takhle debilně psanou MS už jsem neviděla opravdu dlouho)
"Třeba tě má pořád rád.(nebo tě chce konečně popravit)(jdu pořídit gilotinu)"
"Aha a proto prozkoumává kažou dívčí ústní dutinu(autorka je nejen blbá jak troky, ale taky pěkně nechutná)(tady si zase někdo léčí komplexy... nejspíš autorka právě přišla o chlapce (který se vzpamatoval z dočasného pominutí smyslů a našel si někoho, kdo umí česky), tak si to teď kompenzuje na těch nebohých postavách...)?? Víš co, jdu najít Calypso(kočka bude na větvi)(chudinka košišta)! Jestli tu pojede ta baba s vozíčkem, kup mi od všeho trochu. Na, tu máš prašule." Podala sem Mek menší obnos peněz a vyšla z kupé(a propadla dírou, která byla v podlaze hned přede dveřmi)(tak už mi můžeš vrátit tu pilu)(nemůžu, ta potvora se drží dvěmi chapadly. musím jí je nejdřív upilovat)(příště si půjč motorovku od Polgary).
Nahlížela jsem do kupé, tedy kromě zmijozelských(kočko, utíkej k Seviemu! ten tě ochrání!)(a když budeš mít trochu štěstí, tak zakleje tu krávu). S něma jsem se do křížku dostat fakt nechtěla, hlavně ne s Malfoyovou partou(šlohnem Luciusovi nějakou věc a svedeme to na MS)(já si myslím, že ten kdo se tu nechce dostat do křížku s jistými chapadly je Malfoy...). To byla snad ta nejhorší banda ze Zmijozelu. Ve škole z nich měli většinou strach, já taky, ale nedávala jsem to najevo(no jasně...). Kdyby jo, tak jsem v hajzlu už dávno(no do prkna, musíme si s Luciusem vážně promluvit)(jo, přece se nenechá převízt od nějaký takový...). Nakoukla jsem do posledního kupé a v duchu zanaříkala(ale prosímtě, to to tou jehlou tak bolelo?). Moje milá kočička si našla kupé ve kterém seděli Poberti a Calypsó držel zrovna Sirius(Siriusi, zachraň kočku!)(zdrž MS, my jí zatím ustřiháme chapadla, ať se nám ji líp zabíjí). To se fakt může stát jenom mě. Odhodlala jsem se a lehce klepla na dveře kupé a vešla dovnitř(ačkoliv nikdo neřekl "Dále")(kdyby na to čekala, tak tam zapustí kořeny. ji by nikdo nepozval dovnitř). Všechny pohledy se okamžitě stočily na mě a já si připadala jako debil.(a rozpačitě jsem si mnula chapadla)(tohle vypadá na okamžik prozření...)
"Ehm, pardon, že ruším, já jenom(potřebuju provětrat chapadla)… přišla jsem si pro svoji kočku!" a ukázala na Calypso(kočka zaječela a skrčila se za Siriuse)(přičemž prskala něco ve smyslu "já se za ní nechci vrátit, zabijte ji někdo")(co bych pro kočičku neudělala...)(a co teprve takovej tank).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 26. května 2008 v 9:33 | Reagovat

Bože...to snad ani není možný XD. Kde tyhle věci berete? Nám se zatím daří nacházet jenom povídky o Harrym a jeho XY schopnostech, předcích, otci (většinou Voldemortovi) a příbuzných debilitách XD. Chce to asi ještě trochu cviku XD

2 lina lina | Web | 26. května 2008 v 18:45 | Reagovat

Marrionet Lacowoy: jsem k dispozici, už mám dvě povídky(sice jenom první kapitoly)... MS hanba a pořád píšu:-D

čevená a modrá: na vlastní nebezpečí jsem to četla bez vašich glosů:-P..s nimi je to mnohem lepší!!

3 lina lina | Web | 26. května 2008 v 18:48 | Reagovat

P.S. vůbec si nedělám reklamu *usmívá se*

4 lalu lalu | Web | 26. května 2008 v 19:40 | Reagovat

tak báječně jsem se dlouho nepobavila =DD Kdybych sem měla napsat všechny glosy, které mě šíleně rozesmály, byl by z toho román =)

5 Saphira Saphira | Web | 26. května 2008 v 21:24 | Reagovat

Já vám nevím, jestli je vtipnější tohle, nebo rozhovory s Potterakem...xD Ale kombinovat obojí najednou je dost vražedný...

6 Cait Sidhe Cait Sidhe | 28. května 2008 v 9:12 | Reagovat

Glosy senzační, několikrát jsme to rozečetla, ale až teď jsem to úspěšně přežila do konce :D

7 Bambulka Bambulka | Web | 2. června 2008 v 15:49 | Reagovat

Ty jo, konečně jsem se nějak dokopala ke glosování a k přečteníé pár glos...zvedly ste mi náladu z mínusu do plusu (jsem tak geniální, že se to rýmuje:D:D:D ) ne, fakt dost dobrý:D:D::D

8 Enny Enny | Web | 18. července 2008 v 13:08 | Reagovat

Pecka! =D *nádech, výdech*

Opravdu skvělý. Kde na to chodíte? Ty chapadla... ach jo. =D Trefný! A pokec s Luciusem by nejspíš fakt nebyl na škodu. =D

Tleskám. =)

9 Cácorka Cácorka | E-mail | 6. ledna 2009 v 22:12 | Reagovat

Zdá si mi to, nebo jí ty chapadla přirůstají geometrickou řadou?

10 Salome Salome | 20. listopadu 2009 v 20:04 | Reagovat

Geometrickou ne... spíš by se z toho dala nějak vykoukat řada n! (n faktoriál).
Děsí mě to.
To totiž znamená, že v poslední části jich bude mít 3 628 800 a nevejde se do povídky. *chystá sekeru na chapadýlka, která by začala čouhat z počítače*

Jinak se výborně bavím :)

11 Lejdynka Lejdynka | 2. srpna 2015 v 10:38 | Reagovat

Náhodou, je tam jeden originální prvek, co jsem ještě nikdy nikde nečetla - hlavní hrdinka nemá ráda Lily! :) (HURÁ!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama