Nechte se překvapit (název mluví za vše)

6. dubna 2008 v 16:07 | Lylien, oglosováno námi |  Voldemort + Harry
další gloslá kapitola. tentokrát jsme to udělaly trochu jiným způsobem, tak doufáme, že se vm to bude líbit :))

Harry se pouze usmál a přitiskl se k Tomovy(hele, to tvrdý y mě štve)(buď ráda, že je to jenom y)(ty jsi úchylná!)(já vím) a pozoroval své syny. Tomovy vůbec nevadilo, že se Harry k němu tiskne(MĚ to teda vadí)(mě ne, ušetřím za munici)(už mi to taky nevadí. chceš něco podat?)(cola by se hodila). Líbilo se mu to. Což ho zaráželo. Tom ucítil, že ozvala bolest v ruce. Tom se na to podíval a nebylo to vážné. Harry si toho všiml.(namířit... vypálit...)(bacha, vedle! že já ti ty klíčky zase zabavím? cos měla v té cole?!)(ale niiic...)
,,Proč jsi mi neřekl, že jsi zraněný?" řekl Harry káravě.(Pottere, ty mě doháníš k šílenství... asi ti něco provedu!)
Tom ani nestihl protestovat a Harry odešel pro hojivou mast(vykopalas tam tu jámu?)(no... zkoušela jsem to... ale pak jsem našla svoji starou sbírku skleněnek a vyšel z toho důlek...)(ty hraješ kuličky?! a nepozvalas mě?!)(tak promiň... ale co teď? do důlku asi Harry nespadne...)(to sice ne, ale třeba si vyvrtne kotník). Za chvíli už byl zpátky. Harry si trochu nabral na dlaň a začal velmi opatrně pečovat o Tomovu ruku.(díkybohu... chvilku jsem byla docela napjatá...)(pak kdo je tu úchyl...)(no ty přece! nemůžeš vědět, co jsem myslela, když jsem to neřekla)(tos ani nemusela, všichni už tě mají dávno přečtenou)
,,Máš velmi citlivé ruce.(neříká se náhodou jemné?)(jak se můžeš v téhle povídce ještě ptát?)"
,,Děkuju.(za co?)(za tu ránu?)(cos zase vyváděla?)(ále, to máš fuk)"
Za chvíli už byla ruka zase zdravá(škoda, že to nefunguje na mozek...)(to by tam musel nějakej bejt). Harry zkontroloval děti. James i Filip spali.(věčným spánkem)(šikulko. za odměnu ti udělám dort)(ale ve tvaru motorky, ju?)(dobře, ale to budeš muset nejdřív zabít i Lyli, Harryho a Pseudovoldyho. a když ještě najdeš opravdovýho Voldyho, tak ten dort bude asi dvoumetrovej)
,,Půjdeme?" zeptal se tiše Harry(a vezmeme s sebou tečku?)(jen jděte... já možná vykopu novou díru)(nejdřív odevzdáš skleněnky)(jaktože mě vždycky prokoukneš?)(pak kdo je tu čitelnej)
,,Půjdeme."(chm. inteligentní odpověď)
Oba vyšli z pokoje dětí a šli do svého. Tom měl v hlavě zmatek(takže ne vakuum?)(počkej, až zmatek vyprchá. vakuum se vrátí v plné síle). Nevěděl co dělat, nyní se v sobě vůbec nevyznal(protože to vůbec nebyl on)(vraťte mi opravdovskýho Voldyhoooo!)(nebul... tumáš kapesník)(nechci kapesník, chci Voldyho). Ani v sobě ani ve svých citech k Harrymu(v čárkách už vůbec). Necítil k němu ani trochu nenávisti, ale cítil k němu úplně něco jiného, ale nevěděl co. Co se to se mnou děje?(chceš to vážně vědět?)(nebo chceš umřít v blažené nevědomosti?)
,,Nad čím přemýšlíš?(ehm, ehm!)(nechcete pastilku proti kašli, Dolores?)" zeptal se Harry.
,,Nad vším. Začala mě z toho bolet hlava.(a jsi si jistej, že to bylo z přemýšlení?)(nemohlo to být spíš tou ránou?)(zase jsi po něm hodila šutrem?)(ale jenom maličkým... šlohla jsem ho ze Stonehenge)"
Harry si k němu sedl a začal mu masírovat spánky(tebe to nenapadlo?)(napadlo, jenom si svoji úchylnost nechávám pro sebe)(pokrytče). Tom spokojeně přivřel oči a poddal se tomu. Za chvíli bolest hlavy byla pryč(to ho nemohla doopravdy bolet hlava, když to hned přešlo)(taky si říkám. ale možná si Harryho pořídím domu)(sebevrahu)(no dobře, pořídím si jenom jeho ruce, stačí?). Tom se na Harryho usmál a lehl si, ale nezavíral oči.
Harry si k němu lehl(Tom si lehl a Harry si k němu lehl. to je fakt super)(no tak co měl dělat, že jo...)(já bych věděla...)(úchyle)(myslela jsem umřít). Tom si ho k sobě přitáhl(aha!). Harry si dal hlavu na jeho hruď a usínal. Tom si všiml, kde je Harryho hlava když usnul (Harry usnul)(a to mělo být jako co?!)(pokus o vraždu. jdem ji udat)(na to ti kašlu. jdem ji zabít)(pravda, oko za oko...). Mohl by ho dát zpátky na postel, ale uvědomil si, že nechce. Tom nakonec usnul také. Harry se probudil jako první. Vztal(kterej debil debilovatej sem sakra napsala Z, krucinál?!)(bacha, ať tě neklepne)(pozdě!)(vítej v klubu Kleplých...)(platí se tam členské poplatky?)(jo. co dáš?)(flašku metaxy)(bereme tě) a vykonal ranní higyenu(do prkna...)(co je?)(dělám si do stolu zářez za každou debilní hrubku a stůl se právě zlomil v půlce)(a si normální?! jak tě mohlo něco takovýho napadnout?!)(to mi říkáš brzo...). Za chvíli už byl vzhůru i Tom.
,,Dobré ráno!"
,,Dobré, Harry!(tohle už jsem tu viděla...)(to je jenom déja-vu)(ale houby, fakt už to tady někde bylo)"
,,Jdem na snídani?" zeptal se Harry.
,,Jo, už mám hlad."
,,Ovšem jdeme na snídani, nemůžeme přece dopustit, aby náš vznešený Lord Voldemort trpěl hlady."(to měl být fór?)(asi jo. takže sborem - tři, čtyři)(CHA)(vidíš, jak ti to jde. uvažovalas někdy o kariéře zpěvačky?)(jo, jednou. ale sousedka se pak ptala, jestli jsem uklouzla ve vaně, nebo proč jsem v té koupelně tak kvílela...)(závist)
Tom si na Harryho obkročmo sedl(juj!)(a to má jako znamenat co? to "juj"?)(neznáš? to je zkratka - Jsem Úchylný Jelen)(to ses nám pěkně vybarvila) a začal ho lechtat.
,,Nechtoho......prosím.....přestaň....."
Tom se nad Harrym slitoval a přestal ho lechtat.(hm. taky to mohl ještě chvilku vydržet...)(třeba by Harrymu praskla bránice a umřel by...)(to jde?)(nevím, ale za zkoušku by to stálo) Harry si Toma k sobě přitáhl a líbal ho(máš připravenej tank?)(tank je indisponován. opět zvrací)(aby si neuhnal bulimii)(nestraš! on bude za chvilku ok. snad). Tom věděl, že se může od něho odtáhnout, ale přistihl se, že nechce(tyhle myšlenkový pochody...)(závidíš, co?)(strašně. asi si nechám vyoperovat mozek). Později se od sebe odtrhli, aby nabrali dech(když se líbáš, tak nedýcháš?)(to nevíš?)(ne, já jsem nepolíbená :)))(Čachtická paní by z tebe měla radost). Tom z Harry slezl a sedl si zaraženě na postel(dobře mu tak). V tu chvíli si vzpomněl na to, jak Harryho políbil poprvé(načež pod vlivem studu skočil z okna)(a ve vzduchu ho zastřelil tank)(už dozvracel?)(právě před chvilkou). Harry už chápal Toma, když se tenkrát nemohl ovládnout(já chápu modrou, když se nemohla tehdá ovládnout ona)(myslíš to, jak jsem vysklila okno té holky, co nám připomínala Lylien?)(ne, myslím to, jak jste chtěli s tankem skočit z věže)(jo tohle... proč jsme to vlastně neudělali?)(tank nemohl vyjít po těch úzkých schodech, vzpomínáš?). Když on ještě měl ve svých citech zmatek a on už věděl, co k němu cítí.(on měl zmatek a on věděl. rozumíš tomu?)(ani za mák, ale to není nic neobvyklého)
,,Půjdem teda na tu snídani?" přerušil ticho Tom.
,,Jo, půjdem.(vysvětlil by prosím někdo Lyli pojem "dialog"?)(a to s něčím těžkým v ruce?)"
Harry se s Tomem nasnídali v tichosti. Ticho přerušolo(co to je?)(asi psí řeč...) zaštěkání od pejska, který nesl vodítko v zubech(dotaz: vážně jsou ti psi tak blbí, nebo z nich dělá debily Lyli?)(oboje. kočky jsou lepší)(o čemž vypovídá tvoje podrápaná ruka...)(ale to nepla... my jsme se prali o netopýra...)(ty mu bereš kořist?!)(on byl můj!)(TY LOVÍŠ NETOPÝRY?!)(je plyšovej. a jmenuje se Severus). Čí je ten pes?
,,Miky!" vykřikl vesele Harry.(no, ona ti ta veselost na dlouho nevydrží)(co chystáš?)(jehly)
Harry neváhal a šel s ním ven. Tom je pozoroval z okna a myslel přitom na ten polibek(a zvracel...)(ne, to já a tank)(vážně ještě nemá bulimii?)(nevím, zeptám se ho. až dozvrací). Nechtěl si to přiznat, ale v hlouby duše věděl, že se mu to líbilo a chtěl, aby ho Harry políbil znovu. Za chvíli byl Harry zpátky.
,,Půjdu se podívat na kluky, určitě se dříve či později probudí.(jen si nebuď tak jistej)(*peče dort*)(asi nemá tvar motorky, co?)(ne, nezabilas Lyli. ale jako cenu útěchy ti dám nahoru malou marcipánovou harleyku)(děkuji ti)" řekl Harry.
Tom jen kývl hlavou(načež ta gilotina spustila)(tak jehly, jo?)(sem chtěla, abys byla překvapená)(ó, děkuji ti). Harry se vydal do pokoje kluků. Netrvalo dlouho a James otevřel oči(ještě naposledy...). Harry ho položil na měký(no do háje...)(stůl?)(jo. právě se zhroutil. leží tam v komoře, nožky má nahoře...)(ty máš stůl s počítačem v komoře?)(ne, já nemám komoru. ale rýmovalo se to) kobereček, kde byla všechna chrastítka a hračky(na zemi?!)(sociálku na ně!). Za chvíli se vzbudil i Filip. Harry udělal to samé jako s Jamesem. Dveře se otevřeli a vešel Tom.
,,Ahoj, Harry!"
,,Ahoj, Tome!"(kde je nějaký smysl?)(popř. by stačila smrt hlavních aktérů)(o to se můžeš postarat ty s tankem)(nemůžu, tank vyzvracel všechny náboje)(tak je jenom přejeď)(a kdo pak bude ty pásy čistit od krve, he?)
Tom si sedl na koberec k Harrymu.(a co jako?)(a umřeli oba dva. no konečně)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | Web | 6. dubna 2008 v 17:33 | Reagovat

Já mám výtlem, jste čim dál tim lepší a lylien čim dál tim blbější

2 Glacier alias Šedý Glacier alias Šedý | Web | 6. dubna 2008 v 17:58 | Reagovat

hele holky,já z vás nemůžu ....zase se tu chlamu jako debil :D:D:D:D:D  jste perfektní

3 Bambulka Bambulka | Web | 6. dubna 2008 v 19:15 | Reagovat

ty jo, já fakt nemůžu...dneska mamza sebou dvě lylien a jednu Aendu... to nejde... ale přečtu si to, uvidíte:D

4 lalu lalu | Web | 6. dubna 2008 v 19:48 | Reagovat

wow, dneska jsem se nachlámala opravdu hodně =D "...nechcete pastilku prosti kašli, Dolores?......´šlohla jsem ho ze Stonehenge......Jsem Úchylný Jelen....." fakt úúžasné =DDDDD

5 ivik.bublik ivik.bublik | 7. dubna 2008 v 0:01 | Reagovat

haha výtlem!!! holky tohle bylo vážně super, vaše glosy jsou LEPŠÍ když neustále neurážíte "autorku" vaše dialogy mě fakt dostaly nejvíc asi toto:

" dotaz: vážně jsou ti psi tak blbí, nebo z nich dělá debily Lyli?)(oboje. kočky jsou lepší)(o čemž vypovídá tvoje podrápaná ruka...)(ale to nepla... my jsme se prali o netopýra...)(ty mu bereš kořist?!)(on byl můj!)(TY LOVÍŠ NETOPÝRY?!)(je plyšovej. a jmenuje se Severus)"

6 Saphira Saphira | 7. dubna 2008 v 12:49 | Reagovat

to mi připomíná, že mám taky někde plyšového netopýra, co nemá jméno. leda tak Netopýrek. Asi ho najdu a budu s ním spát, třeba se mi bude zdát o Severusovi :D

Glosy byly super, tohle vzájemné posílání je fajn, jednou jsme si takhle s Araxou sokroumě oglosovaly něco od Ginny. Byla to sranda :D

Vaše rozhovory jsou stejně neženiálnější :D

7 Bambulka Bambulka | Web | 9. dubna 2008 v 18:45 | Reagovat

:D:D:Dtak sem to přečetla....bezvadný:D:D:D chcete pastilkuproti kašli, dolores?:D:D A do prkna... fakt super:D:D

8 Sharush =) Sharush =) | 5. listopadu 2008 v 21:59 | Reagovat

Tak na tuhle kravinu mohu říct jenom: Pleško, pleško, co si jenom počneš? :-D (Pleška je oblíbené slovo našich kluků ve třídě, je to pocta. A celý to byla ironie, páč Lylien fakt uctívat nebudu.) Glosy supeeeeeer, povídka... UH! (*sedí a mlčí, tady došla všechna slova* (A okamžitě mně napadá, Rafaelo to řekne za Vás :-D ) )

9 Salome Salome | 8. listopadu 2009 v 17:56 | Reagovat

Tomovy vůbec nevadilo, že se Harry k němu tiskne(MĚ to teda vadí)(mě ne, ušetřím za munici)

MNĚ zase vadí jiné věci...
Jsem protivná, žejo? A jde mi to. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama