Maha2 (nedivte se názvu, já totiž pravej neznám)

2. dubna 2008 v 20:03 | Tabby, oglosováno červenou a Polgarou |  Maha (nebo tak nějak)
a druhá část... (a osobní vzkaz pro Polgaru - jak se tenhle věc vlastně jmenuje?)

Zvláštní název, ale Gyermo se znovu dožaduje mé pozornosti, tak sklopím zrak, vím, že na mě ten černovlasý pořád čučí(no to teda ne, protože ty nikoho nezajímáš...), za jiný situace bych mu ho zaklela(eh... vážně je to úchylný, nebo to jenom můj mozek?) (Červená, jestliže tě napadlo totéž co mě…), ale jsem tu nová, tak proč si dělat nepřátelé v (krátkým) (čase)kupe a tak toho kluka prostě budu ignorovat a přesunu svou mysl jen a jen na Gyerma, kterého mám položeného na kolenou a obráceného na zádech a chytám ho za tlamičku, to mu vadí(takže tě porafe. hodná košišta), je to nádherné kotě s huňatým kožichem, takže vypadá jako černá koule(ježíšmarjá, to je zase souvětí). No jo, ty můj šmudlo, tobě se to nelíbí, jo to máš blbé(já bych řekla, že to má blbý někdo jinej... kočky mají vždycky převahu), dráždím kotě, které není pozadu a zkouší mě pokousat(pokud to to kotě zkouší, tak se mu to taky povede). Podruhé za dnešek se rozevřou dveře a stojí v něm baculatá ženská.
"Dáte si něco?" Já samozřejmě vystartuji, jak namydlenej blesk a černovlasý típek(tvrdý! chtěla bych vidět toho beta-readra, to musí být dáreček) mě předběhnul, tak jo alespoň okouknu, co tam má. Heh, už mám vybráno. Ty brďo, ten kluk musím mít hlad, skoro všechno to tam vykoupil.(proboha, tenhle styl vyprávění mě opravdu irituje!) (No, nevím jestli ti mám dovolit číst celou povídku)
"Ták co si dáš." Jukne na mě ta babča.(babča? proč babča?) (Proč ne babička?)
"Ehm, jeden cukrový brk, tři čokoládové žabky a lentilky tisíckrát jinak."
Za mnou se ozvalo podrážděné mňoukání. No jo ty vyžírko, zamračila jsem se(no snad bys neodmítla kočičce jídlo!).
"A ještě deset dýňových paštiček."
"Týjo, ty musíš mít hlad." Zazubil se na mě ten černovlasý.
A já sem měla chuť odseknout mu,ale...(ale co?)
"To je pro Gyerma, ale ty máš co říkat." Ušklíbla jsem se, kupodivu pro mě měl odpověď.
"Ehm, ne to není pro mě, ale pro mé dva kamarády a zvlášť pro toho jednoho.(ježíši, to je zase skvost...)" Zazubil se a já myslela, že mu snad trefím.(trefím? to se taky používá jako ekvivalent facky?)
Tak znovu, výdech a nádech, tak už to je. Uf, jsou dvě hodiny a my jsme pořád ještě ve vlaku, to mě potěš. Maskote(MASKOTE?!) (Asi chtěla napsat mankote, ale co my víme), já jsem se vylekala, dveře se znovu otevřeli a v nich stál zrzek, co ho viděla před přepážkou a dívka s hustou hřívou. (Tomu říkám, všech vět)
"To je kretén!" Zahuhlal zrzek.
"Rone, nemluv tak." Napomenula ho rozježená holka.
"Hermiono, jestli mluví o Malfoyovy, tak má pravdu, je to kretén." Zastal se ho ten černovlasý.
"Ehm, a co provedl?"
"No, trochu jsme si vyměnily(ou! novej drb! Ron a Draco jsou holky!) názory."řekl zrzek.
"No počkej až ho uvidím, ten se nedožije zítřka!" Zamručel černovlasý.
Rozježená holka chtěla něco namítnout, ale zřejmě zjistila, že není dobrý se s nimi hádat, tak dodala škodolibou poznámku.(jakou?)
"Víš co mě mrzí?(že ta Mary Sue neumřela jako její švica?)" Zeptala se toho černovlasého.
"Ne?"
"Že ty chapadla, co jste mu přičarovali minulý rok mu nezůstali!(chapadla?)"
Všichni vyprskli smíchy, teda kromě mě, taky proto si mě asi ti dva všimli a zvědavě na mě čučeli, což mi nebylo moc příjemný, tak se raději začnu věnovat Gyermovi. Hej tak to si děláš srandu, ty zrádče, radši si budeš hrát z jinou kočkou, než semnou? Ta holka z rozcuchem totiž dotáhla jakousi zrzavou potvoru.(sama seš, co říkáš!) Tak jo, teď jsem nanejvýš uražená, no nic, budu se dívat do dveří(do dvěří? a co tam chceš vidět?) a nebudu si jich všímat. Asi mě pochopily dost jasně a tak se všichni rozkecali a já je... přiznám se, trošičku poslouchala.(trošičku... ucho se jí pomalu natahovalo směrem k ostatním, aby jí nic neuniklo...) Teď by mi bodla mp3. Taková šikovná věcička od mudlů, přehrává to písničky a člověk si zadělá takové špunty do uší a neslyší okolní svět(ježišmarja, tyhle rádoby popisy kouzelníků mudlovských věcí mi tak strašně lezou na nervy...) (Ehm, jenom malý poznatek, Jestliže se to odehrávalo před rokem 1990, tak mp3 snad ještě nebyly?). No nic, mám ji doma, takže žádné špunty nebudou a hele, po chodbě jde nějaký blonďák a za ním dvě gorily a abych vám řekla pravdu, blonďáci mě vždycky berou a hele on si to míří do našeho kupé.(to nebude kvůli tobě... nefandi si) A jéje, ale asi přátelský pokec to nebude, černovlasý kluk sotva se otevřeli dveře.(to byla jako věta, jo?) (Asi v nás měla vyvolat napětí.) sáhl po hůlce a mířil na toho slaďouše(tohle slovo je tak... debilní). Ne, není sladkej(no že jo), vypadá jako kus ledu, zřejmě si mě ještě nevšiml(a co by na tobě taky viděl, žejo), ale sám už měl hůlku nataženou proti černovlasému klukovy(a tohle dílo že je po opravě?!) (radši mlčí). Já sice favorizuji blonďáky, ale teď jsem na straně toho s(čím?) černovlasého.
"Vypadni Malfoy(čárka v háji... pátý pád v háji... myšlenka v háji... červená v háji...)!" Řekla výhružně rozcuch.
"Nikdo se tě na nic neptal, ty mudlovská šmejdko."
Tohle oslovení nesnáším, GRRR, řekni to ještě jednou a nacpu ti tu hůlku do nosu.(hehe, už tě vidím, drsňačko) Nelíbilo se to ani zrzkovy(jdu kritizovat toho betu. to neumíš pravopis?!) a hůlku taky vytáhl.(ale kluci...)
"Copak Malfoy, jak se daří v Azkabanu tvému otci?"
Ty vado tak to je hustý, zajímalo by mě za co.(ta holka musí být asi úplně slepá, hluchá a blbá)
"Pottere, říkal jsem, že mi zato zaplatíš, za otce a za všechny, co jsi tam dostal."
Cože to řekl? Pottere, Merline to je Harry Potter, no paráda a já ho chtěla zaklít.(bože... ještě stránku...) (Sem nějak nepochopila)
"Jo a jak? Nestihneš říct ani smrtijed.(natož Smrtijed)"
Ó jé, tak to je hodně zlé. Mám zasáhnout?(jen to ne)
"Kluci nechte toho, nemá to cenu, on za to nestojí."
"Hermiono nech..."
"Ano Grangerová, drž tu svojí mudlovskou držku."
Tak to přehnal chlapec, tak jo pustím se do něj.(no to budou mít všichni radost... ještě že tam Mary dokonalá byla... jinak by byli všichni mrtví) (Jo a jejich krev by špinila kupé)
"Ehm, ahoj." Usmála jsem se na něj mile "Přeslechla jsem tvoje jméno."
Blbec, skočil na to a sním i všichni ostatní.(na TOHLE by ti nikdo neskočil, děvče)
"Draco, Draco Malfoy.(bezva, Dracodracomalfoyi. tak teď padni před Mary Sue na kolena a klaň se) (Znáte ten vtip, jak jde James Bond po poušti a potká velblouda. "Bond, James Bond! " a velbloud odpoví: "Bloud, velbloud!")"
"Díky, ty musíš být z čistokrevné rodiny, že ano?"
"Ano to jsem." Tupec, ještě se s tím vychloubej.(ty bys taky mohla konečně držet hubu)
"Takže určitě ti tvoje rodiče říkali o Kruvalu." Můj hlas byl velice sebevědomí, což mě potěšilo.(hm, hlavně byl měkký) (výtlem)
"Jistě, měl jsem tam nastoupit. Ty si z Kruvalu?" Přikývl a zálibně si mě prohlížel, jako bych byla kus zboží, zmetek jeden.(beztak tak skončíš)
"Ach, tak určitě víš, co znamená dívčí pomsta(JŮ! KASTRACE!)" Rozcuch se začal šíleně smát a blonďák zbledl a začal couvat, dosáhla jsem efektu, se kterým jsem počítala.
"Takže hoď zpátečku, jinak tu pomstu poznáš." Řekla jsem sladce a víc nebylo třeba(no jak jinak... proč jsem to jen čekala?), rychle třískl posuvnými dveřmi a přidal svižně do kroku, já se začala chechtat s rozcuchem, potom ke mě přišla a řekla(kdo?) (CO?):
"Hermiona Grengrová (Tu neznám, já znám akorát Grangerovou), těší mě." A pořád se třásla neovladatelným smíchem.
"Maha Sendersová(tak teď nevím, kdo z nich se jmenuje blběji. jestli ona, nebo ta její sestra, nebo ta ubohá košišta), taky mě těší."
Ti kluci civěli na posuvné dveře, až se vzpamatoval zrzek:
"To bylo úžasný, co je to ta dívčí pomsta?(neptej se, Rone, jinak se ti o tom budou zdát noční můry)" Já jsem se zakuckala a Hermiona zrudla.
"No já bych si to zatím nechala pro sebe. Jinak já jsem Maha."
"Já Ron Weasley."
"Já jsem Lenka Láskorádová." Byla to ta s těmi strašibrýlemi a mluvila divným zasněným tónem.
"Já jsem Harry Potter." Koukla jsem černovlasému klukovy do očí a pak jsem vyprskla smíchy. Počkat a jak se jmenuje ten trumbera s žábou?
"A ty jsi....?"zeptala jsem se napůl se smíchem.
"Já jsem Nevil Longbottom."(a já jsem červená a to, co držím v ruce, jsou bojový jehly, takže se připrav na smrt) (A já zelená s motorovou pilou)Byli to podivíni, ale teď mi připadají super.(no, ti musí mít radost)
"Hele, takhle se ještě Malfoye nikomu zastrašit nepodařilo... Vlastně jo, když ho profesor Moody proměnil ve fretku." Hustil do mě Ron a já si uvědomuji, že mám nové přátele.(aby jim to taky někdo oznámil... jinak by mohli být dost nepříjemně překvapení)
"To ho vystrašilo, tak to se nedivím, že se bojí dívčí pomsty."
No jo Gyermo, pokud se někdo nevěnuje tobě, tak jsi na větvi, co jsem měla dělat já, když si mě odkopl kvůli nějakému zrzounovy.(korektura?! to je výsměch!)
"Tohle je Křivonožka." Řekla Hermiona, když si všimla že hledím na jejího kocoura.
"A tohle je Gyermo." Zdálo se, že se mu Harry líbí, protože svou pozornost přesunul přímo na něj.
"Ehm, povíš nám, kdo je to ten Oskar?" Zeptal se zvědavě.
"Jasně, je to hroznýš královský, je to můj miláček.(tohle je přece jeden z hlavních znaků MS - neobvyklý mazlíček!) (Já ti asi vážně zakáži číst dál!)"
Ó jé, to jsem asi neměla říkat, všichni mají baterky jak hrom.(no jistě, jak jinak)
"Ehm, stalo se něco?" Zeptám se dost nápadně hlasitě(aby si všichni uvědomili, jak jsem blbá...), ať si uvědomí, že to jejich čučení mě fakt nebaví.
"Ehm, ne." Ozvala se Hermiona a naprosto zbytečně drkla do Harryho.(já ti takovou drknu, až ti vypadaj všechny zuby)
Potom jsme si celou dobu dost hustě(tak ale tohle slovo mě IRITUJE úplně nejvíc... já bych ho zakázala) pokecali, mají jenom čtyři koleje, což mě překvapilo, čas začal honem rychle ubíhat(jak komu). Za okny už začala tma a já jsem zjistila, že mám nové přátelé, kteří si navzájem zachránily život(korektura...). Kruci, co se to děje?(já bych ti to řekla, ale mohla by ses naštvat) (směje se)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dzudzik dzudzik | 3. dubna 2008 v 15:45 | Reagovat

He? Co to bylo? *nevěřícně čučí na monitor*

2 žlutá, oranžová, bledě modrá...prostě Saphira a končím sbarvami, to by se z toho jeden zbláznil žlutá, oranžová, bledě modrá...prostě Saphira a končím sbarvami, to by se z toho jeden zbláznil | Web | 3. dubna 2008 v 19:00 | Reagovat

Tohle že mělo KOREKTURU??? Co to bylo za debila, kterej to "opravoval"?

3 červená červená | 3. dubna 2008 v 21:54 | Reagovat

dzudzik: aha, další, kdo to nepochopil. vítej v klubu :))

saphira (kuře:P) : taky by mě to zajímalo... chtěla bych ho vidět. umlátila bych ho pravidly českého pravopisu. v elektronické podobě. tak

4 Saphira Saphira | Web | 3. dubna 2008 v 23:12 | Reagovat

Umlátím ho Mikem Bokanskim a bude....tak!

5 červená červená | 3. dubna 2008 v 23:36 | Reagovat

NA NĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚJ!!!

6 Saphira Saphira | Web | 4. dubna 2008 v 14:39 | Reagovat

RATATATATATATATATATATA! BUCH! PRÁSK!

(překlad: samopal, vyhozený granát, granát po dopadu)

7 červená červená | 4. dubna 2008 v 15:15 | Reagovat

:DD

a jak dělá právě vbodnutá jehla nevíš? asi PÍÍÍÍCH, že?

8 Saphira Saphira | 7. dubna 2008 v 17:03 | Reagovat

takhle: *jekoooooooooooooooooooooooooooooooooooooot* (to křičí obět, do které byla zapíchnuta rozžhavená jehla :D)

9 ivik.bublik ivik.bublik | 8. dubna 2008 v 17:34 | Reagovat

*čučí na monitor a doufá že se probudí z noční můry*

kdo tohle proboha psal??? někdo kdo asi ještě neprodělal pubertu! tohle je něco děsnýho, nesnáším kdyžněkdo píše hovorově,  to je jak film Hele vole kde mám káru! taky DEBILNÍ!

GLOSY VÝBORNÉ :)))

10 Dromedka Dromedka | Web | 24. srpna 2008 v 22:28 | Reagovat

Mno celkově myslím, že podle použitých jmen, na tom byla kočkam ještě hodně dobře... :D JInak glosy opravdu úžasné... :D Holky, do toho!

11 Mája Mája | Web | 28. srpna 2008 v 11:15 | Reagovat

* Po zjištění, že pouze nepozřela halucinogenní lektvar se skácí k zemi*

Pěkné glosy! Příšerná jména a děsivý příběh! Vážně to prošlo korekturou????

12 steliana steliana | 8. září 2008 v 18:19 | Reagovat

Kdyby Vás zajímalo, kde autorka přišla ke jménům Našva a Maha, přečtěte si knížku od Jean Sassonové - Princezna Sultana (doufám, že je ten název dobře, četla jsem jí už hodně dávno). To jen kdybyste měli pocit, že alespoň ta jména jsou originalitou a výsledkem autorčiny fantazie. Omyl.

13 Lana Lana | 9. září 2008 v 23:16 | Reagovat

No páni!

To je opravdu super povýdka. Nevíte někdo jak se jmenuje?

Zrovna ve své povídce popisuji masakr, tak představa ktrak vraždím autorku tohoto díla by mi mohla být dobrou inspirací. Na to ovšem potřebuji její skvost přečíst celí.

Glosi/y (gramatika není moje silná stránka) jsou opravdu povedené!!! :-))

14 Tabby Tabby | Web | 10. března 2009 v 13:45 | Reagovat

Kterej blbec tohle mohl napsat? *lol* Aha- Já... Mno nic já se tak akorát můžu stydět... Je to opravdu děsivý... Bože toto jsem fakt napsala já? wow *lol* jdu se zahrabat.... *lol* Čestně přísahám, že už se k takovému činu nesnížím... *lol* Pardon já mám záchvat smíchu... Achjo ... To je ale na facku *lol* Podle mě se červená krotila *lol* Kdyby tuhle kapitolku chtěla rozsekat, tak zmé postavy nezbyde lauter nic, chválím glosy jsou parádní *lol*

15 Momčátko Momčátko | Web | 11. srpna 2009 v 23:08 | Reagovat

"za jiný situace bych mu ho zaklela" - prvá smrť od smiechu.
"JŮ! KASTRACE!" - smrť č.2
Gramatiku kritizovať nemôžem, pretože čeština je iná, ale tak...... Zase som sa zasmiala na vašich poznámkach

Tabby, ak sa snažíš uľahčiť si hanbu za to, že si túto somarinu napísala, nepomáha

16 Salome Salome | 17. listopadu 2009 v 2:11 | Reagovat

Dívčí pomstu na autorku... :D

17 Orlan Orlan | Web | 30. prosince 2009 v 15:10 | Reagovat

Chudák kočka, nechtěla bych se jmenovat Gyermo O_o Ta jména jsou celkově dost drsná - Maha, Našva, Gyermo :D *lol*

18 Cácorka Cácorka | 4. ledna 2010 v 22:04 | Reagovat

Víte, že existuje pornoherec, co se jmenuje Gilermo? jen jsem si na to vzpomnela pri cteni tohoto skvostu:D

19 Tabb Tabb | Web | 1. února 2010 v 15:14 | Reagovat

[15]: Momčátko, o nic se nesnažím, kapitolu k povídce jsem dokonce poskytla sama... S Polgarou (jedna z glosátorek) se známe a kdysi jsme si i hodně psaly... Uznala jsem, že to co jsem napsala je děsivé, což plno autorek nedokáže, ale budiž... Jen mě zamrzelo jak sis to přebrala po svém (samozřejmně nesprávně)...

20 Orlan Orlan | Web | 13. února 2010 v 17:45 | Reagovat

Mimochodem nemůžu z toho maskota :D

21 Nenja Nenja | Web | 16. února 2010 v 19:35 | Reagovat

Abych řekla pravdu, obdivuji Tabby. Podle mého názoru podala přímo heroický výkon. Já bych například své milované a opečovávané literární braky nedokázala hodit v plen glosátorům (ona totiž kritika bolí). Takže jsi borka, ať už je tvůj literární talent jakýkoli.

22 upirikaty upirikaty | 7. října 2010 v 20:21 | Reagovat

rychle další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama