Deníček Ginny1

9. dubna 2008 v 19:01 | GinnyMLS, oglosováno Saphirou, Polgarou a Červenou |  Glosy jednorázovky
ňuch. tak tentokrát jsem se přifařila s Saphiře a Polgaře, které odněkud vylovily (no dobře. Saphira vylovila) tento skvost. když se dostal ke mě, tak měl čtyři stránky, což je regulérní vražda... příjemné počtení přeje chcíplá červená
ps: je-li zde někdo, kdo se neorientuje v barvičkách zde použitých: Zelená - Polgara, oranžová - Saphira, červená - to byste neuhodli... a budu to zřejmě muset rozdělit na dvě části...

4.2.2007 00:45 | Ginny | Deníček Ginny
Tohle jsem psala už dávno(tak proč to kruci vytahuješ?!). Našla jsem to na mých starých estránkách.
Nemůžu uvěřit,že to tu ještě není!(viď, takový štěstí člověka hned tak nepotká)
Ale teď už jo :o)))
Tak příjemné počtení. No díky.(Bože, jakmile je u kapitoly tohle, tak je to nechutně dlouhé)(a nejen dlouhé. ono to pak je nechutné celkově)
1.9
Deníček Ginny Weasleyové.
Milý deníčku. Čárka, ne tečka. To to ale začíná...(a ještě dlouho, dlouho to končit nebude)(no, já osobně jsem ráda, že to je nějaká interpunkce. a není to vykřičník)
Dneska jsme přijeli do Bradavic.(načež se všichni tamější obyvatelé spakovali a odjeli. nevíš, čím to může být?)
Ráno mě mamka vzbudila už v šest ráno lálala...čárečka, milá zlatá abychom to stihli!(a do prdele. vykřičníky, na ty jsem zapomněla)Je to normální??? no...když potřebuju něco stihnout, tak vstávám včas. Takže tě musím zklamat, je to normální. (Normální lidi vstávají tak, aby se potom nemuseli stresovat. Takže ano, je to normální!)(vstávat v šest?! to je luxus, ty huso!)Přitom jsme už měli sbaleno.(a vzala jsem si všechny mezery, takže je teď nemůžu dělat za interpunkcí)Myslela jsem ,že se zbláznila(to jo. když už konečně napíšeš mezeru, tak ji napíšeš blbě. z toho by hráblo každýmu)!!! Asi se taky zblázním z těch chybějící mezer. (Ty mi něco povídej)Když jsem přišla na snídani tak tam byla jen mamka,taťka a Hermiona, kteří hledali ztracené čárky. Vlastně celkově nějakou interpunkci.(hledání myšlenky totiž dávno vzdali) .Zeptala jsem se kde jsou ty čárky a ostatní a mamka mi řekla,že ještě spí. Souhlas.(opravdu je to jenom spánek? nebo jsou mrtví?) To mě rozčílilo a zeptala jsem se jí proč oni můžou spát a já s Hermionou ne. Tomu se říká spravedlnost.(no, emancipací to asi nebude) A mamka mi odpověděla:,,Tak si lehni a spi.Však já jsem tě nebudila."Je to normální???? není, stejně jako tenhle kaktus. (Můžete mi někdo přeložit tuhle větu, prosím?)(modřin tank by to mohl zvládnout...)Hlavně,že na nás hulákala už od schodů.Otočím se teda a uvidím na schodech dvojčata jak se mi smějí.,,To je fakt směšné!(jo, úplně mi praská bránice)"Prskla(to si hraje na kočku nebo co dělá?) jsem na ně zbytek snídaně a odešla do pokoje(A tam na ni někdo čekal. A hádejte kdo? No přeci Ježíšek).Po pěti minutách jsem konečně usnula.Pak všechno proběhlo v normálu.Mamka pořád křičela aťsi pohnem,že nám to ujede.Všichni jsme si oddychli když jsme byli konečně mrtví. Těčka, konec, jdem dom.(že to ale trvalo) ve vlaku.
Hermiona s Ronem jsou prefekti.Fakt by mě zajímalo jestli Brumbálovi bylo duševně dobře když mu posílal dopis, aby šlohli všechny čárky..Ron prefekt!!!!(a s tolika vykřičníky...)S mamkou bylo celé prázdniny v Síriusovém Sirius si zase pořídil dlouhé í, takže i jeho jméno se musí skloňovat špatně, aby bylo delší.(chudákovi Siriusovi hráblo z pobytu s touhle... slečnou) domě k nevydržení!!(autorka je zjevně vyznavačka sudého počtu vykřičníků)Proč ale nedal Brumbál prefekcký odznak Harrymu(Aby se hloupí mohli ptát!)(no, spíš proto, že něco takového neexistuje. existuje jen prefektský odznak, a ten dostal Ron)??? Protože neumí psát pořádně. Teď na to nebudu myslet.Každopádně jsem seděla v kupé z(no fůj!) Harrym.Jo ještě z Lenkou a Nevilem(který někde vytrousil své druhé L).Škoda,že ne sami A škoda, že si pleteš z se s.(A škoda že zmizela jakákoli úprava textu)(a škoda, že jsem u toho nebyla, abych tě mohla zabít)
Jejda.Na co to zase myslím? Určitě na blbosti.(dovolila bych si pochybovat o tom slově na M) Chodím přece s Michaelem.Bůh ví kde je. Pod kytičkama.(Hm, pod kytičkami musí být narváno)(a to se tam bude muset brzo nacpat ještě autorka) No co(No nic)(tahle věta je úplně geniální).Každopádně ve vlaku vystříkla taková hnusná štáva s té Nevilovy ehm...no nic :D(Taky tě napadlo to co mě?)(a já si říkala, jak je Modrá úchylná...)kytky a postříkala nás.Chudák Harry.Stříklo ho to do puse,protože absolutno a musel držet tu kytku a pak ještě přišla Chrangová!!!! Tu neznám. To je nějaká nová? (To je ta slavná modelka s Krásnohůlek, tu přeci znají všichni)(ta co nosí v očích ty bojový jehly? ne? tak začne)Asi se Harrymu líbí.No co já mám taky Michaela.Vytáhla jsem hůlku a všechno umyla.Po tom co jsme přišli do Bradavic na hostinu musím podotknout,že se Harry s Lenkou zdrželi před kočárem,protože prý se Harry potřeboval zaučit.(Héj, já mám kýbl v rekonstrukci, páč nevydržel můj nápor, tak si to schovej na jindy, jo?) viděl nějaké koně,které viděla i Lenka.(Že by to Lenčiné střelelenctví(a co je jako tohle?) bylo nakažlivé??)No ve velké síni po zařazování a po hostině si dovolila Brumbála přerušit nová profesorka.To je hrůza, to je hrůza....(jdem ji zabít.)Vypadá jako ropucha a mlela něco a nějakých ……….(myslíš "tečkách"?)no já ani nevím o čem to mlela.Byla to děsná nuda a já se divím,že ji Hermiona poslouchala.Byla jediná.Ještě z Brumbálem a McGonagalovou.(a s tím "z", co tu vůbec nemá být)Tak to je za dnešek vše.Ginny. Tě pic pánví. (odchází pro svoji pilu)(hm... kde se jí ta jehla bude vyjímat nejlépe? v oku nebo v nose?)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
2.11
Milý deníčku.
Promiň mi prosím,že jsem do tebe tak dlouho nepsala(pochybuju, že mu to vadí) ale měla jsem na spěch a vlastně se ani nic tak zvláštního nestalo. Ještě že to všechno nepopisovala...dokážeš si to představit? (Radši snad ani ne)Snad jen to,že nás učí ta ropucha!Jak ta mohla dostat místo obrany????Brumbál se snad zbláznil!!!!!(Takže, Brumbál neměl na výběr, poněvadž se tam ta ropucha vecpala)(nebuď na Brumbála drzá, nebo z tebe udělám kulhavou kobylu!)Tak za prvé:Vůbec nás neučí obranu!!!!!Každou hodinu čteme toho Šmírala nebo jak se jmenuje!!!Za druhé:Dala Harrymu trest za to,že jí řekl,že se ty-víš-kdo vrátil. Sakra budu se muset naučit to jméno vyslovovat.A za to,že nějaký Ourell (Pol, víš, kdo to je?)(Neznám, a ani znát nechci)byl jeho příznivcem nebo co!!!!!!Za třetí:Držela vůbec někdy hůlku v ruce??????Vůbec nekouzlíme!!!!!!Co je to za obranu?????(mě by spíš zajímalo, co je to za debilní zvyk psát všude ty stovky vykřičníků)Naštěstí nás bude učit obranu Harry.Právě jsem se vrátila z Prasinek.Hermiona vymyslela,že by nás…..když říkám nás myslím tím Mě,Rona,Michaela,Hermionu,Lenku,Nevila,Parvati,Dvojčata a mnoho dalších samozřejmě i Chrangovou(Tady krásně vidíte příklad toho, kolikrát lze zkazit jedno příjmení),která zírala na Harryho až z toho byl nervozní a celý se třepal.Par don.Netřepal se.Ale neměl od toho daleko.Ten Zachariaš je takový idiot!!!!!!!!To by se člověk zbláznil!!!!!!!(co teprve takový dikobraz...)Nicméně musím napsat,že se Hermiona pohádala s Lenkou a já řekla:ehe,ehm.(no to seš teda drsná, no...)Až moc jsem se podobala Ubringerové(čárka doprčic) takže se všichni poplašeně otočili.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...VYKŘIČNÍKY!!! POMÓÓÓÓC!!!
Byl to docela pěkný pohled.
No to teda nebyl...až jsem z toho nebyla schopná cokoliv glosovat....
No potom jsme se všichni podepsali na pergamen a dohodli jsme se,že to žádnému učiteli a hlavně Ubringerové neřekneme. Hele, táhmle jde Snape! "Haló, pane profesore, mám pro vás takovou novinku, která by vás mohla zajímat..." (jé... já jí všechno dosvědčím!)
Hermiona a Harry nám řekli,že se Ministerstvo bojí Brumbála,že by mohl štvát studenty proti ministerstvu a že proto nekouzlíme.Pěkná kravina!!!!!!!!Ty vykřičníky mi vážně už lezou krkem. (A nejenom krkem, viď?)Ale to teď nechám být.Potom jsme se rozešli a každý šel jiným směrem. Šla jsem na hřbitov. (A Ginny tě hned následovala, až na to že ona šla pod kytičky, jelikož ji zabila nějaká šílenkyně s motorovou pilou)(já jdu blít)Já s Michaelem jsme zamířili do kavárny zamilovaných párů(no fuj...).Juj(jak byla ta zkratka? Jsem Úchylný Jelen?).Sice já do Michaela zas až tak moc zamilovaná nejsem totiž pořád jsem se ještě nevzdala(Já taky ne) Harryho.Jsem blázen!!!(blázen je dost slabé slovo...)Já vím ale do něj!!!:o))*zvrací*Totiž Michael je strašně hodný a pomáhá mi zapomenout na Harryho když jsem s ním.No to je teď jedno tak jsme šli do kavárny na kávu a pak do Medového ráje.(A co kdybyste šli do háje?)(nebo třeba támhle k tomu zábradlí... jé, sorry, já vás vážně nechtěla strčit...)Tam jsem si nakoupila čokoládové žabky(to je zase ultradůležitý...).Potom jsme šli k Chroptící chýši a pak do hradu.No a teď tady píši.,,Cože?????Jo jasně!"Promiň musím za Hermionou volá mě ještě napíši Ahoj.Bla bla bla.....to jsou kecy...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
2.11
Deníčku.Přišla jsem ještě napsat co mi Hermiona chtěla.Já se zblázním!!!!!!(ne, ty umřeš, jestli hned nepřestaneš s těma vykřičníkama)Hermiona Ronovi řekla,že chodím z Michaelem(a se zetkem)!!!!Já mu to totiž neřekla,protože jsem měla strach, že mě zabije. Takže mu to klidně můžeš říct, to bude v pohodě. (Jestli tě zabije, dostane ode mě Merlinův řád první třídy!)(myslím, že si zahraju na paparazzi a nafotím nějaké kompromitující fotky. a možná udělám i pár fotomontáží. za tímto účelem mi prosím někdo sežeňte pánský časopis)co udělá.Ale jsem vlastně ráda,že to ví.Chachá!!!Musím říct,že mě Ron překvapil.Nevím co s ním Hermiona udělala ale neřekl mi ještě ani slovo.(tak to mu asi vyřízla jazyk...)Tak uvidíme jak to bude dál.(já bych věděla. bude se v tom vyskytovat krev... spousta krve. chicht)
Ginny Bude se ještě hodněkrát podepisovat? Nebo se bojí, že by to deníček nepochopil?
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.
15.11
Auva.Ta ruka bolí.Jo jasně.Dostala jsem školní trest od té ropuchy.Dneska jsme totiž mněli no fujky! (no hnujky)(budu dělat, že jsem to neviděla, ale jen protentokrát)
dvě hodiny,,obrany."Celou hodinu jsme si četli v té pitomé učebnici a posílali jsme si psaníčka a v polovině hodiny se ozvala se svým obvyklím(HU!):Ehm,ehm.a zeptala se jestli vůbec umíme psát česky. je dovoleno si posílat psaníčka.Všichni mlčeli jen já řekla:,,To ne paní profesorko ale za to jsou v normálních hodinách povoleny hůlky."No to byl stěr....(ta jí to dala, co?)Chvíli na mě zírala a pak mi dala školní trest.Teď jsem od něj přišla.Mám ruku celou rozedřenou. Dobře ti tak.(to můžeš být ráda, že jsi z toho vyvázla tak lehce) Psala jsem totiž vlastní krví slovo:Nemám být drzá. To už jsou tři slova...(třeba to musela psát dohromady...)Copak jsem byla drzá???No dobře,možná trochu hodně. A proto si zasloužíš smrt. Polgaro, nahoď pilu.(Neboj, nahazuji)(nechceš ji napřed trochu přibrousit?) Proč mně nikdo nevaroval???Třeba Harry???Jo jasně on ani neví,že jsem nějaký trest mněla(on s ním hlavně souhlasí. to máš za to, jak píšeš).Určitě to má taky jednou za měsíc a korád cožeto?mu to už nezmizelo.Chudák.Auva!!!!To bolí.No nebudu ji radši už namáhat.Ginny Auva...můj rosol...(Hele, to si o tom chudákovi deníčkovi vážně myslí, že je tak blbej?)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lou lou | 9. dubna 2008 v 22:20 | Reagovat

Milý deníčku čárka tečka dva vykřičníky...je mi zle další čtyři vykřičníky...autorka je nejspíš pomatený blázen a "povídku" sepisovala v silně podroušeném stavu dvojtečka pomlčka otazník hvězdička a osm vykřičníků...Tvoje lou závorka kdybys to náhodou deníčku můj nevěděl konec závorky...

2 Hanako-chan Hanako-chan | Web | 10. dubna 2008 v 17:39 | Reagovat

Ahijík^^

Gomene, že jsem se tak dlouho neozvala. Červená ( i vy ostatní) mi vždycky dokáže zvednout náladu^^

Co jsem to ale chtěla... Už vím! Ty  "bojové jehly" se správně jmenují "Senbony". Používali je Ninjové..

(Nechtějte vědět odkud to ví. Musí stačit vysvětlení, že je japanofilní.)

3 lalu lalu | Web | 10. dubna 2008 v 18:16 | Reagovat

skvělé =DD mám namoženou bránici =))

4 Meg Meg | Web | 25. dubna 2008 v 17:07 | Reagovat

Glosy mám ráda ale tohle psala Ginny a po pravdě řečeno sorry je mě blbě z vás protože ona píše hezky!!!!

5 červená červená | 27. dubna 2008 v 12:36 | Reagovat

jo, to píše. hlavně ty úchvatné miliontečky a milionvykřičníky, dále debilní hrubky a ten skvělej naprosto nesmyslnej děj...

6 Leslie Leslie | Web | 6. srpna 2008 v 20:38 | Reagovat

Meg → jako sorry ale to je fakt strašnýýýýýý :-/

červuš → dobrý hlody :D

7 Cácorka Cácorka | E-mail | 13. ledna 2009 v 18:34 | Reagovat

Proc to ta kaca pise kurzivou?????????blbe se to cte!!!!!!!!!!!!!!

8 Princess Princess | Web | 26. července 2009 v 14:15 | Reagovat

[4]: Fakt sorry, ale ono je to strašný! Netvrdím že já píšu nějak obvzlášť skvěle, ale tohle je vážně dost.

9 Bestie Bestie | Web | 17. září 2009 v 14:23 | Reagovat

Ne, Červená, tu pilu nebrousit!(!!!!) Tupou to bolí víc.

[7]: Blahopřeji, jestli je tohle opravdu tvůj jediný problém. (Ale vzhledem k počtu vykřičníků a otazníků soudím, že ano.)

10 miki miki | 5. listopadu 2009 v 21:55 | Reagovat

ach jaka to uzasna povidka... a nevite nahodou nekdo kdo je to ta ropucha Ubringerová? Já teda znám jenom Umbridgeovou.

11 Lisanne Rikka Stonelová Lisanne Rikka Stonelová | Web | 5. dubna 2010 v 21:20 | Reagovat

Mně se chce taky zvracet. Nechápu, jak jsem mohla být tak pitomá!
(Je vám jasné, že jsem tuto blbost psala asi před pěti rokama?)

Víte, myslím si, že hlavní problém mládeže která se snaží psát svou tvorbu je v tom, že příjdou na blogy nějakých holčiček které neumí psát a píšou podobně jako třeba toten zápis do "deníku". Příchozí nevědí, že je to špatně. Prostě začnou nabírat dojem, že se takhle psát má, "píše tak přece většina". Začnou psát prostě podle "předlohy". Například ty vykřičníky. Jasně. Je jasné, že se to takhle nepíše. Normálně, například do dopisu by to člověk v životě nenapsal. Ale vidíto a chápe, že je to smysl důrazu. (Čím víc vykřičníků, tím větší důraz.) Tak to tak začne psát taky.
Tento problém nevymizí do doby, kdy začnou převažovat kvalitní články a kvalitně napsané příběhy nad takovými výmysly. To je můj názor na celou tuto věc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama