Další kapča (tohle slovo je tak debilní...)

10. dubna 2008 v 22:21 | Lylien, oglosováno námi |  Voldemort + Harry
ňuch. opět gloslá kapitola od Lyli... shledaly jsme, že tento způsob glosování nám vyhovuje více, tudíž ho odteď budeme používat asi furt. s tím souvisí omluva, že budou veledýla přibývat poněkud pomaleji... nu což. a mám pro vás jednu pozvánku. vlastěn dvě.
za jedna - Modrá a Tank s radostí oznamují, že se budou brát. pokud se chcete dostavit, budete vítáni, ale oblečte se do vojenskýho. svatba se bude konat nevímkde, to bude upřesněno. každopádně někde, kde se dá skákat bungee. s čímž souvisí pozvánka za dva - bezprostředně po svatbě následuje pohřeb Modré a Tanku, kteří tragicky zahynou dobrovolnou smrtí skokem ze skály. takže si vemte do tašky ještě něco černýho. a teď už nebudu zdržovat, přeji příjemné počtení. červená

Tom se začal utápět v Harryho nádherných očích(tak si hlavně nezapomeň šnorchl)(co mu radíš?!). Z tranzu(co stůl?)(jakej stůl?)(až tak?!)(jo, teď si dělám zářezy do zdi. asi tu budu mít brzo další okno) ho vyvedl dětský pláč(musíš je příště zabíjet rychle, a ne je předtím ještě strašit)(já je nestrašila, tvůj tank se na ně usmál)(jdu mu vynadat, už se ode mě nesmí hnout na krok). Oba se vydali k Filipovy. Harry vzal Filipa do náručí. Filip(zájmena, proboha, ony neexistují jen tak ze srandy!)(jistěže ne. existují proto, aby se děti měly co učit a autorky co ignorovat) za chvíli přestal plakat a začal usínat. Když spal, tak ho Harry položil zpátky do kolébky, James už taky spal(všichni spali)(spolu?)(nemůžeš skrýt svoji úchylnost aspoň na chvíli?!)(pokusím se... ne)(to je ti podobný). Harry s Tomem šli do svého pokoje. Tom si sedl na postel a mlčel Harry si na posteli lehl na břicho. Tom začal Harryho pozorovat. Harry věděl, že ho Tom pozoruje, ale nedal na sobě nic znát a dál věnoval svou pozornost posteli(bože, co je tohle za shluk vět?)(neptej se, my tu s tankem blijem...)(nakonec budete mít bulimii oba). Po chvíli se otočil na záda. Tom si k němu lehl a políbil ho(oprava. budeme mít bulimii všichni tři). Harry to nečekal, ale polibek obětoval(HA!)(co je zase?)(vidím oblohu! skrz zeď!)(ty, hele, aby ti nespadl celej barák. dělej si radši zářezy někam jinam... třeba si kup strom)(chudák stromeček). Vyrušil je dětský pláč.
,,Proč zrovna teď?(Modrá, udělej si s tím tankem něco! ať se na ty haranty netlemí, oni pak začnou řvát a já je nemůžu zabít!)(tanku, k noze a nezlob!)(snad nečekáš, že tohle pomůže?!)(ne, jen jsem ti chtěla dodat zdání, že něco dělám)" zeptal se sám sebe Tom.
Harry se jen usmál a už šel do dětského pokoje(schováme se za dveře a až vejde, tak ho bacíme vázou po hlavě)(nebo na něj pošleme tank...)(jestli sis toho ještě nevšimla, tvůj tank je dost nespolehlivej)(to je sice fakt, ale nějak se učit musí). Harry si vzal Jamese do náručí a všiml si, že nějaký rozpálený(červená!)(co na mě řveš?)(proč jsi mi neřekla, že ho chceš otrávit?!)(sem ti to chtěla dát k narozeninám...).
,,Jamesi, ty si nemocný!(to bych řekla)(tak cos mu udělala?)(nech se překvapit)"
Harry ho vzal sebou do pokoje za Tomem(a myslíš jako, že mu pomůže?)(to bys nás rozesmál)(tank už se směje. umlč ho, bolí mě uši)(nebuď na něj zlá! taky si zaslouží nějakou tu radost do života...)(chmpf. takže jeden z nejlepších způsobů, jak si zlepšit náladu, je ohlušit ubohou červenou, jo?!).
,,Co se děje?(ale nic, spi)(no to teda ne! já ho ve spánku zabíjet nebudu!)(nechceš se náhodou přidat k Rychlým šípům?)"
,,Je nemocný!(to není nemoc)"
,,Ukaž mi ho!"
Harry mu ho podal a Tom si Jamese všemožně prohlížel atd.(ehm...)(já taky nemám slov)(já mám, ale ty bys mi pak nadávala, že jsem úchylná)(tak radši mlč)
,,Má chřipku. Dojdu pro nějaké lektvary a pak se uvidí."
Harry s Jamesem osaměli. Harry nevěděl co dělat, tak jen čekal. Nemusel čekat dlouho, protože Tom sebou mrsknul. Nalil do Jamese pár lektvarů a James za chvíli usnul.(bezva odstavec)(viď že jo, přímo výkvět spisovatelského umu...)(bacha na tank!)(tanku, to byla ironie... nemusíš se mě snažit přejet)
,,Bylo by dobré, kdyby dnes spal s námi.(tak, kluci, kdo ho zalehne?)(tank se hlásí)(ten se nevejde do postele)(teď se urazil)(promiň?)"
Harry jen přikývl a Toma objal. Tom se usmál.(promiň Voldy, ale tanku sluší úsměv víc)(červená, uteč, tank tě jede obejmout!)(odvolávám! Voldy je mnohem větší fešák než tank!)(to sis teda pomohla... teď tě jede přejet)(já letím, mějte se tu)
,,Myslíš, že Filip je taky nemocný? Mohl to od Jamese chytit.(kdepak, tolik jedu jsem neměla)(příště mi řekni, já ti klidně věnuji)"
,,Pro jistotu mi ho ukaž!(ehm, hm, chm...)(mlč, modrá, nebo to tank schytá!)(řekla jsem snad něco?!)(ne, ale chtěla jsi)(to je pravda... ale já nemůžu za to, že je to úchylný...)"
Harry šel i pro Filipa. Harry si vzal spícíh(nějak mi tu táhne...)(sem ti říkala - kup si strom...)(strom ne. koupím si kus dřeva a vyřežu si pomocí hrubek totem)(vyřež radši ten kůl, jak i něj indiáni popravovali...)(to není špatný nápad)(to napadlo tanka) Filipa do náručí a nesl ho k Tomovy. Tom Filipa prohlédl a zjistil, že je v pořádku.(dlouho nebude)(hele, nebuď sobec. ty sis zabila toho prvního, takže tenhle je můj a tankův)(si ho sežer...)(nesežeru, toho dostane k jídlu tank, aby něco dělal s tou svojí bulimií)(beztak z toho bude zvracet ještě víc)
,,Filipa dej do svého pokoje, ten je naštěstí zdraví.(hele, povedla se mi sova na vrcholu totemu!)(proč sova? proč ne dikobraz?)(dikobraz bude někde uprostřed... sova jako symbol nás dvou - moudrých)(aha. a co tank?)(ten bude naspod)"
,,Jistě."
Harry se za chvíli vrátil. Tom mezitím čelil svému druhému já.(hele, modrá, není ten Mnoholičný lektvar návykový?)(tak trochu...)(a ty teď Voldyho zabiješ?)(nejdřív z něj dostanu, kde schoval skutečnýho Voldemorta a pak ho předhodím tanku)(tank bude mít radost)
Miluješ ho, přiznej si to!(nikdy)(miluju tank a hrdě to přiznávám)(to je dojemný!)(viď. půjdeš nám za družičku?)(nevím... šaty mi nesluší)(kdybys nekecala... a kromě toho, budeme se brát v maskáčích)(tak to pak jo)
Co to plácáš? Já a milovat Pottera? To bych se dřív musel zbláznit!(chicht... pozdě)
A co to líbání a nesnaž se mi tvrdit, že se ti to nelíbilo! Líbilo by se ti to a to hodně.(bože, to je monolog...)(hm... můžou tanky skákat bungee?)(podle toho odkud. nad vodou se jim většinou dělá špatně, ale třeba nad lesem nebo tak by to mělo být v pohodě)(tak to my se vezmeme ve vzduchu a asi u toho spácháme sebevraždu)(hm... tak já vám budu chodit nosit kytky na hrob)(požaduju od tebe epitaf)
Před tebou nic bohužel neutajím co?
Bohužel!
Co myslíš, miluje mě, nebo ne?(ne, a jdi se zabít)(ani nemusíš chodit, stačí, když chvilku postojíš... tanku, střílíme...)(on má ještě nějaký náboje? já myslela, že všechny vyzvracel)(to sice jo, ale slíbila jsem mu nový šroubky, když těmi starými zastřelí tohodle debila)(jestli se mu to povede, tak mu jich pár taky koupím)
Ty sním máš jeden pokoj, dva syny, tenkrát při tom lechtání to byl on kdo tě políbil první a ty se mě ptáš, jestli tě miluje?! No ty seš vážně stracenej případ.(moje řeč. a právě jsem vyřezala krásnýho dikobraze)(jé... už aby ten totem byl hotovej)
Tom nad tím musel uvažovat. Jo miluju ho a on miluje mě....snad.(to je bomba)
,,Tome, co tě trápí?"(červená, modrá a tank)(pšt, chceme přece zůstat v utajení)(na to už kašli, prostě je zabijeme)
,,Miluju tě, ale mám pochyby, jestli miluješ ty mě, jinak mě netrápí nic." ujelo Tomovy.(já asi taky brzo ujedu...)(nasedej, zastřelíme je a ujedeme všichni na svatbu)
Když si uvědomil co řekl.(tak co?!)(ujišťuji tě, že to nechceš vědět)(máš pravdu, nic jsem neřekla) Byl zděšen a bál se jak to vezme Harry.
,,Tome, ovšem, že tě miluji!"
Tom si postupně začal vzpomínat až se mu vrátila paměť úplně.(takže jakákoliv naděje, že se jeho normální charakter opět vrátí, je v tahu...)(už to tak vypadá *smrk*... jdeme s tankem skočit ze skály, tam snad vyleze, a ne jak s tou věží s úzkýma schodama)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 beky=) beky=) | Web | 10. dubna 2008 v 22:22 | Reagovat

Ahojkx,...máš mocinky hezuuuu blog..koukni pls na můj a nech tam nějakej koment.....díky moc a sorry za reklamu

2 červená červená | 10. dubna 2008 v 22:34 | Reagovat

za první - nesnáším slovo "mocinky". za druhý - nesnáším pseudoslovo "hezu". za třetí - nesnáším víc teček než tři. za čtvrtý - nesnáším spamery. takže ti je nejspíš jasný, že se k tobě nepodívám ani za zlatý prase. odejdi, nejsi zde vítána

3 Saphira Saphira | Web | 10. dubna 2008 v 23:44 | Reagovat

uh..oh..eh...

*záchvat smíchu*

úžasný :D :D :D :D :D Akorát je blbý, že když glosujou víc než dva, nedá se to pak takhle posílat dokola, protože by to trvalo milion let, než by se to oglosovalo...a přitom je to takhle nejlepší a nejdotaženější do konce. A taky nejvtipnější, samozřejmě :D Moje bránice chudák trpí a sousedi pod náma taky :D

Mimochodem, předčasně gratuluji k zasnoubení. Můžu vám hrát na svatbě na mou hřbitovní pilu?

4 zelená zelená | Web | 11. dubna 2008 v 5:53 | Reagovat

Je to nádherný a u glosů jsem s epobavila, na to že je tak brzo ráno a já za tři minuty musím vyrazit. No nic, aspoň jste mi zvedli náladu ped děsným dnem ve škole.

5 Glacier alias Šedý Glacier alias Šedý | Web | 11. dubna 2008 v 7:07 | Reagovat

parádní glos :D

,,Filipa dej do svého pokoje, ten je naštěstí zdraví.(hele, povedla se mi sova na vrcholu totemu!)(proč sova? proč ne dikobraz?)(dikobraz bude někde uprostřed... sova jako symbol nás dvou - moudrých)(aha. a co tank?)(ten bude naspod)"

Toto bylo nejvtipnější :D

6 Denise Witt Denise Witt | 11. dubna 2008 v 15:11 | Reagovat

Ahoj,tenhle glos se vám povedl,to je fakt...Nechápu,jak někdo může napsat takovou hovadinu...Voldemort+Harry...OMG...

7 ivik.bublik ivik.bublik | 11. dubna 2008 v 22:17 | Reagovat

skvělé :)) díky bohu jsem poprvé u této úděsné povídky nevnímala děj (kdyby tam nějaký byl) ale jen ty vaše glosy - byly úžasné :)))

osobní vzkaz: modrá a tanku - hodně štěstí (i když v krátkém) společném životě :)))

8 Bambulka Bambulka | Web | 12. dubna 2008 v 12:25 | Reagovat

Bezvadný:D:D:D Jako vždy:D:D A rovněž gratuluji...určitě se stavím:D:D:D du si koupit maskáče:D Jo jinak..nevíte, kdeje zaseklá ta megaglosa?

9 Glacier Glacier | 12. dubna 2008 v 12:45 | Reagovat

Bambulka: To je dobrý dotaz...přiznejte se!Jiinak na vás pošlu svou budoucí krvelačnou šelmu!(srnčího ratlíka)

10 červená červená | 12. dubna 2008 v 13:38 | Reagovat

chíííí... Modrá vzkazuje, že vám děkuje za blahopřání, momentálně objíždí s tankem místa, kde se skáče bungee, aby konečně mohla upřesnit místo svatby. Saphiro, ty hraješ na hřbitovní pilu? tak to jsi samozřejmě vítána i s pilou. a mohla bys hrát i na tom pohřbu? a s tou megaglosou fakt nevím, moje stopa končí u Nimiel...

11 Saphira Saphira | Web | 13. dubna 2008 v 0:14 | Reagovat

No jo :) a doprovázím se na záhrobní harmoniku :D Ještě se dohodneme na platu, ale beru tak kolem deseti mrtvol autorek za hodinu. Ale že je to modrá s   tankem (a hlavně s ním),udělám vám slevičku :D

Ježiš, no jo, ty maskáče....:D

Moje stopa tam taky končí... :(

12 modrá modrá | 13. dubna 2008 v 1:05 | Reagovat

jé, Saphiro, nechceš nám jít za druhou družičku? a nemohla bys mě naučit na záhrobní harmoniku? bych na to hrála na onom světě, až se s tankem zabijem...

13 Bambulka Bambulka | Web | 13. dubna 2008 v 13:42 | Reagovat

Já ci taky hráááát...akorát, že já neumim ani na záhrobní harmoniku nebo pilu,nýbrž jenom na housle....ale mohla bych si poříditnějaký speciélní smuteční, popř. maskáčový:D:D:D

14 Kami Kami | Web | 13. dubna 2008 v 16:07 | Reagovat

Glosy úžasné, "povídka" příšerná :))

Bambulka: Na housle? Taky? Vidím to na takové malé svatebně-pohřební duo, co říkáš?

15 červená červená | 13. dubna 2008 v 16:33 | Reagovat

cheche... tam už nebudou žádní normální hosti, samej orchestr. a družičky. vezmete mě do party, muzikantky? hraju na hřeben...

16 Bambulka Bambulka | Web | 13. dubna 2008 v 19:23 | Reagovat

Já bych těvzala, jestli na něm máš pověšenej smuteční maskáčovej věnec:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama