Začíná to

23. března 2008 v 22:05 | Lylien, oglosováno námi |  Voldemort + Harry
Při obědvání si povídali na téma magie(což je u dvou čarodějů velice překvapivé...). Přitom se Harry Voldemorta neustále letmo dotýkal(ach bože!) a Voldemorta to dohánělo k šílenství(to i mě). Harry ho chtěl zbavyt(jak se to dělá?)(debilně) jeho sebeovládání a to se mu dařilo. Harry si všimnul, že když Voldemort odcházel, tak neodcházel(on odcházel, ale neodcházel... ten Voldy je čím dál šikovnější)(to bude tou jeho novou orientací), ale zdrhal. Harry šel do svého pokoje(ale hned za dveřmi ho někdo flákl čímsi po hlavě)(nežaluj) a cvičil přeměňování, docela se zlepšil ve všech oborech. Vešel Voldemort a byla zahájena další výuka(vážně to chci číst?)(nechceš, ale když už jsme začaly...).
,,Tak Harry, dnes tě naučím kouzlo Hefix(ježíši... proč se bojím už teď?)(protože už máš za sebou několik kapitol), tohle kouzlo je velmi staré a vzácné(no, aspoň to není strašně složité a těžké kouzlo Time...). Patří do přeměňování." řekl Voldemort.
,,Co vzpůsobuje(*má záchvat*)(způsobuje záchvat glosátorek. teda vzpůsobuje)?" zeptal se Harry.
,,Můžeš přeměnit nábytek, třeba stůl a přeměníš ho v úplně jiný, třeba židli(tohle je teda megastarobylý a ultravzácný...)(a teď si představte, že Trio přeměňovalo ve škole želvy na skříňky, či co to bylo...)!" radil Voldemort.
,,Dobře(no to teda v žádným případě není dobře)! Zkusím to." odpověděl váhavě Harry.
,,Musíš si představit jaký druh nábytku bys chtěl přeměnit a sostředit(eh?) se na něj a pak řekni zaklínadlo."(no to musí být strašně vzácný, když to má takový složitý postup)(ehm... já budu mlčet, nechci být sprostá. ale ono by to vlastně ani nevadilo...)
Harrymu se to povedlo hned na poprvé(šikulka)(chceš cukřík?) a potom usnul(ó můj bože... on něco přemění a vzápětí usne...)(nemá žádnou výdrž). Kouzla, která ho učil Voldemort, byla náročná(to jo, už podle toho popisu...), ale užitečná(strašně)! Vzbudil se až na večeři a na té znovu Voldemorta škádlil(ale fujky...). Přesto vytrval, což ho překvapilo(a to má být co?)(tohle se nedá pojmenovat). Voldemort až za dveřmi zjistil, o co, se Harry snaží(udělat ze sebe ještě většího debila?)(to už se mu dávno povedlo).
,,Dobře Harry, budeme si hrát(šmankote)!" řekl Voldemort.
Harry věděl, že Voldemort brzo zjistí, o co mu de a rozhodně, až k tomu dojde ho šetřit nebude(no tomu říkám Věta...)(já tomu říkám Pokus-přivést-modrou-do-hrobu). Přesto se nevzdával. Jelikož tuhle hru už začal hrát, musel ji také dokončit.
V pokoji také pilně studoval(proboha co?!)(na to jsi ještě mladá, červená), protože Voldemort ho v ani učení šetřit nebude(ten je nějaký rozhazovačný...). Šel spát brzo, aby se ráno vzbudil časně(no neke). Když se vzbudil, tak rychle udělal vše potřebné(modrá, mlč)(no tak dobře) a šel na snídani. Nečekal na Voldemorta dlouho a Voldemort se divil, co ho přimělo vztát(mě dochází trpělivost)(mě dochází život...), tak brzy.
,,Nepudeme ven(číhá tam velká zlá Modrá...)(s nabroušenýma zubama)?" zeptal se Harry.
,,Jistě Harry, to je dobrý nápad!" odpověděl Voldemort.
Po procházce musel Harry uznat, že Voldemortovo sebeovládání je lepší než si myslel(chm... ani bych neřekla)(sebeovládání možná i jo, ale ten zbytek?). Také, ale nečekal, že mu druhý den skočí do náruče(já bych to v týhle debilovině klidně čekala). Harry poznal, že do hry se zapojil už i Voldemort(ne, kecáš?). Voldemort zatím měl problém(červenej)(a modrej), aby se ovládl, ovládl se(aby se ovládl, ovládl se... potřebuje to ještě komentář?)(é... ne), ale jen o vlásek. Měl chuť Harryho políbit(krucinál, to už dávno víme)(to se opakuje celou povídku... nadrženec), ale nesměl(a autorka nesmí psát)(už nikdy nikdy nikdy). Ani jeden nechtěl prohrát(ježišmarja... mě dochází slova. a to nějak často, na to, že mi nikdy nechyběly)(vím přesně, co myslíš... mě taky došla slova). A také to bylo den ze dne zajímavější(myslíš, že nás Lyli ušetří detailů?)(podle zcela zřejmých sadistických sklonů - ne). Harry měl pravdu ohledně toho, že Voldemort přitlačí ohledně učení(já bych taky přitlačila. Lylien do země)(lopatou), ale nevzdával to, což zase Voldemorta vytáčelo(mě to taky vytáčí, ale všem je to jedno)(mě to jedno není! jdem ji zabít). Druhý den ráno se Harry probudil(sakra, zase neumřel...) a měl na dece roztomilé(jak dobrý je nápad otevřít další kapitolu?)(velice špatný...)...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SaphireshQa SaphireshQa | Web | 24. března 2008 v 0:27 | Reagovat

Obdivuju vás *zbožně k vám hledí*

Jinak jste mi málem způsobily smrt, protože jsem se málem udusila čajem, když mě modrá rozesmála svým "chceš cukřík?" :D

2 BambuleshQa BambuleshQa | E-mail | Web | 24. března 2008 v 9:05 | Reagovat

Vi sTe TaQ vŤyPnÍ...Ae MáTe UplNyE TlaPný VsheCQo, jaQo!!!:D:D Bezvadně oglosovaný:D:D:DSte hvězdy;-):D

3 ivik.bublik ivik.bublik | 25. března 2008 v 13:39 | Reagovat

tohle snad ani není možný!!! ale všimly jste si že ve slově políbil konečně napsala správné i ??? (to byl asi jenn dočasný zkrat!)

kté slátanině se ani nemohu vyjadřovat- stále stejné šílenství!

glosy byly naopak úžasný zvláště pak toto: (já bych taky přitlačila. Lylien do země) (lopatou)

přidala bych tatrovku hlíny a na to vysázela trávník na fotbalový stadion! aspon by měla autorka pocit i v hrobě že je slavná, když bude slýchat ze všech stran potlesk :)))

4 NIKA NIKA | 7. srpna 2008 v 15:31 | Reagovat

Panebože ... ta povídka je dost silnej odvar sama o sobě, ale ty hrubky mi vždycky (v)způsobí zástavu srdce a pár minut se musím rozdýchávat. Fakt děs, glosy super ;-)

5 Leslie Leslie | Web | 22. října 2008 v 18:46 | Reagovat

,,Dobře Harry, budeme si hrát(šmankote)!" řekl Voldemort.

to mně dostalo upa megálně, taková kravina, lol :-D *tříská hlavou o koleno v haldách smíchu (kolena má na židli)*

6 abbina abbina | Web | 22. října 2008 v 19:40 | Reagovat

Vy dvě máte fatk dobrý glosy:-DDD Někdy sou totiž stejně trapný jako povídka sama, ale vy nejste ten případ..ne, vážně ne:DD

Harrymu se to povedlo hned na poprvé(šikulka)(chceš cukřík?)

:DDDD

7 alik alik | 17. června 2011 v 16:23 | Reagovat

ne, já prostě nemůžu mít notebook na kolenou, jinak bych ho umlátila (válím se totiž smíchy. Jinak - POMOOOC! Dejte mi papír a tužku, jdu sepsat poslední závěť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama