Nádhera

23. března 2008 v 22:05 | Lylien, oglosováno námi |  Voldemort + Harry
štěně(co je?)(červená, klidni, tak už ti dávno nikdo neříká...). Bylo šíleně roztomilé(jestli roztomilé, to nevím. ale šíleně určitě)(asi se v něm autorka zhlédla) a sladké, ale nevěděl, jaké mu má dát jméno(debilní...)(vsadím boty, že má pravdu). Harry si vyčistil zuby ublékl(to chci taky umět!) se a šel se štěnětem na procházku. Štěně kolem Harryho vesele poskakovalo až si ho Harry musel vzít do náruče, protože na tak vysoké skoky bylo štěně ještě malé a nechtěl, aby si ublížilo(myslíš, že ta holka někdy viděla štěně?)(myslím, že jdu zvracet). Šli zpátky do Harryho pokoje kde na něj už čekal Voldemort. Když viděl Harryho se štěnětem v náručí, tak se muse usmát(já se muse brečet)(já na to kašlu. kde mám ten kotlík? a cyankáli?).
,,Jak se ti líbí Harry?"(co? ta mrtvá autorka?)(moc)
,,Je nádherný(nádhernÁ)(to už máš jedno, hlavně,že je mrtvá), moc ti děkuju!" odpověděl Harry.
,,Poď na snídani, jeho vem sebou, jeho musíš taky nakrmit(štěně nic nechce)(štěně chce utýct...)!" řekl vážně na oko("Velice si přeji Lyliinu smrt" řekla vážně na nos červená)(*prsk na monitor*) Voldemort.
Harry se musel zasmát(červená musí brečet)(modrá zvracet). Pak, když se dosmál(co je vtipnýho na faktu, že pes potřebuje žrát?)(ty se nesměješ? já se válím po zemi) tak šli na snídani. Harry zjistil, že štěněti se nejvíc zamlouvá mléko a nic víc nepotřebuje(v životě neviděla štěně...)(pravidla českého pravopisu rovněž). Po snídani šli do zahrady kde byli různé rostliny(což by jeden u zahrady nečekal...)(mě hlavně zaujala ta kouzelná shoda...). Buď to byly květiny nebo vzácné rostliny do lektvarů nebo jiných záležitostí(příklad)(zbraň - kopřivy). Voldemort mu jmenoval a vysvětloval různé rostliny(to musela být zábava...). Nakonec se vrátili do hradu, protože bylo chladno a TROCHU(co tu dělá ten CapsLock?)(to aby to nebylo tak nudný... ne že by to pomohlo) to podcenili. Když vešli do Harryho pokoje, tak štěně smutně koukalo a opuštěně kňučelo, ale když si všimlo příchozí, tak začlo radostně štěkat(tak a teď mi vysvětlete, co to mělo znamenat)(*taky čeká na vysvětlení*).
,,Muselo ti být hodně smutno." řekl Harry štěněti.(strašně...)
Štěně jako odpověď souhlasně zaštěkalo(jako to že dělá debily z těch postav je dost špatný. ale co ty zvířata?!).
,,Příště půjde s námi." řekl rozhodně Voldemort(štěně bude na větvi).
Harry si všimnul, že na stolku leží pro psa vše potřebné(to teda nechápu, jak se to na stolek vešlo...)(čertví, co považuje autorka za potřebné pro štěně. asi vodítko a obojek. možná ještě misku). Harry poděkoval a schoulil se mu do náruče a drbal štěně(a že ho neumačkal...). Voldemort zase nebyl ve své kůži(to bude tím, že je v této povídce)(já se taky necítím ve své kůži... tohle už je trochu moc.). Tím, že byl Harry, tak blízko a navíc ve své(jak mohl být Harry ve své náruči?)(ty se nikdy sama neobjímáš?) náruči ho vzrušovalo. Pořát(a hnet (ještě jsem nezapomněla))(ani se nedivím. na lyli se zapomenout nedá) si to nedovedl vysvětlit, že zrovna Harry(protože takhle je to ještě blbější). Ale nelitoval toho(zato autorka by měla litovat, že kdy sedla k počítači...). Už si představoval, jak by to vypadalo, kdyby se zamiloval třeba do Belly: Bello,miluju tě, vezmeš si mě? Už ta představa byla legrační.(a co je na tom legračního?)(já nevím, mě se neptej)A věděl, že si s ním o tom bude muset promluvit, ale bál se, že Harry neobětuje(kolikže té krávě je?)(nevím. ale nemá mozek) stejné city jako on. Objal Harryho pevněji a oddal se svým představám on a Harry(ta věta nedává smysl)(tys to řekla špatně. tahle "povídka" nedává smysl).
Harryho myšlenky(co s nima?)(utekly)
,,Bože, já ho miluju!"(Bože, já chci umřít!)(Bože, já chci umřít Lylien!)
Harry si na tuto skutečnost už zvykl(co to zase mele?)(kraviny). Ale spíš ho trápila představa, že si to nikdy nevyjasní(ale vyjasní... ty jejich dvojčata mě straší i ve snu...)(no červená! tys to četla dopředu!). Nemůžou se tvářit, jako by se nechumelilo(ale mohli by se tvářit jako mrtví...)(nejenom tvářit...). Náhle však cítil, že ho Tom(najednou Tom...) objal pevněji a to mu dodalo odvavy(aby se samou odvavou nezalkl).
,,Tome, musíme si promluvit!(Jsem těhotný)(červená, ty vrahu! mě právě praskla bránice...)" řekl Harry rozhodně.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 BambuleshQa BambuleshQa | E-mail | Web | 24. března 2008 v 9:14 | Reagovat

:D:D:DDokonalý:D:D Bože:zbraň-kopřiva, Musím umřít Lylien, jsem těhotný...vy ste mě dostaly, fakt:D:D:D

2 SaphireshQa SaphireshQa | Web | 24. března 2008 v 14:43 | Reagovat

:DDD to je debilní :DDD

glosy byly úžasný :D já mám zas inteligentní projev :DD

3 ivik.bublik ivik.bublik | 25. března 2008 v 13:46 | Reagovat

hahah těhotný ahha to snad ne .))) bože pomoc válím se smíchy po podlaze glosy skvělé.

ta slatanina je příšerná!!!!!!!!!!!! jestli bude detailní popis toho jak se spolu vyspí, asi hodím šavli, kterou bymi zavíděl i sindibad!!!

4 Enny Enny | Web | 13. srpna 2008 v 19:00 | Reagovat

Heeeej! To by mělo bejt trestný. =D=D=D=D Ta poslední věta mě dorazila úplně. =D=D

Chudák štěně....

5 Bella Bella | Web | 27. srpna 2008 v 17:14 | Reagovat

omg, zamilovat se do Belly? *pevně doufá, že s tím nemá nic společného* Je to děs, chce se mi zvracet, umřít a rozhodně ne číst dál - rači (to je tou povídkou - nechává to následky, bléééh )

6 Baka - chan Baka - chan | Web | 17. února 2011 v 22:22 | Reagovat

Ať si autorka laskavě přečte na Wikipedii o psu domácím.

Musím soulasit,že ani PČP v asi opravdu životě neviděla.

7 Cryssie Cryssie | 9. srpna 2011 v 19:27 | Reagovat

Rollin' on the floor!
Povídka příšerná, glosy dokonalé! Z posledního odstavce jsem se vzpamatovávala minimálně deset minut...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama