Idril Malfoyová 5

1. března 2008 v 14:42 | Areneis, oglosováno námi |  Idril Malfoyová
Ráno se Idril probudila (asi jsem jí dala málo jedu, jinak už by se neprobudila nikdy) s celkem dobrou náladou.(závidím jí) Těšila se až z ošetřovny vypadne. Doufala, že bude moct už dneska. Jakmile k ní přišla ošetřovatelka, zeptala se nadějně: "Už můžu odejít?"
"Slečno Malfoyová, vy jste se snad zbláznila(to je mi ale novinka). Poležíte si tu minimálně ještě dva týdny. Zápal plic je vážná věc," odsekla jí ošetřovatelka.(PROČ?! kdyby odešla ještě nemocná, tak mohla umřít sama...)
"Ale…"
"Žádné ale!"
Idril se uraženě otočila na druhý bok tak, aby byla k ošetřovatelce zády(a madam Pomfreyová se rozbrečela, tak se jí to dotklo...). Zrovna když už byla v takovém polospánku na ošetřovnu vtrhl Severus Snape. Nutno podotknout, že vypadal dost rozzuřeně.
"Co mi k tomu řekneš?"
"K čemu?"
"K tomu, co jsem včera slyšel."
"Záleží na tom, co jsi slyšel."
"O tobě a mém synovi."
"Myslíš to, že spolu chodíme?(chodí? včera mluvila něco jinýho...)"
"O chození nebyla řeč.(to je fakt. ale to si mohl domyslet)(ty jsi taková romantická naivní duše, viď? to že spolu spí, neznamená... ále co, nebudu ti brát iluze)"
"Tak o čem?" Idril ho evidentně chtěla hodně vytočit. A dařilo se jí to.(Snape...)
"O tom, že spolu… ty víš co.(jako myslíš tentononc?)(*prsk na monitor*)"
"Myslíš, provádíme sex?" zeptala se nevinně.
"Jo," odsekl jí.
"Tak to potom jo."
"Ty si ze mě děláš legraci, že jo?"
"Ne."
"Aha."
"…" (já tomuhle prostě nerozumím... nemohl by mi někdo poslat zvukovou nahrávku?)
"Nic jiného mi k tomu nepovíš?"
"Ne."
"…"
"A co ti na tom vlastně tak vadí?"
"Ví o tom u tebe doma?"
"Ne."
"Asi se to budou muset dozvědět." (technická. zkusili jste si někdo představit opravdového Snapea, jak se účastní tohohle rozhovoru?)(to nemůže být Snape... Snape nemá syna)
"V žádném případě! Vždyť by mě otec zabil!(kde mám ty dopisní papíry?)(klidně to napiš na ubrousek. hlavně jestli víš, jak se anglicky řekne "Vaše dcera je děvka a spí se synem svého profesora")"
"No právě.(jo, Severusi, držím ti palce!)"
"Si ze mě děláš legraci?"
"Ne."
"Severusi, prosím, neříkej to doma," prosila ho.
"Stejně se to dozví," namítl.(jak?)
"Ale nemusí to vědět teď. Prosím!"
"Malfoyové nikdy neprosí."
"Máš pravdu. Malfoyové dávají rozkazy a ty se poslouchají. Takže ti to přikazuji.(ona přikazuje Snapeovi? chacha) Nikdo se o tom nedozví!" tvářila se vítězně.
"Ale já tě neposlouchám.(jen tak dál, třeba opravdu umře)"
"…"
"No dobře. Lucius se prozatím nic nedozví. Ale ty se se Sebastianem rozejdeš."
"To teda v žádném případě! Já ho miluji!(proto jsi na něj byla tak hnusná?) A on mě! (proto ti nenapsal?)Nerozejdu se s ním!"
"Rozejdeš!"
"NE!(a dupni si)"
"Tady bude klid!" vlítla tam ošetřovatelka(na Nimbusu), aby si sjednala pořádek.
Nakonec Severus tedy odešel a Idril si oddechla. Jen doufala, že to skutečně domů nenapíše(on možná ne, ale já jo)(a já jí to budu diktovat). Měla by z toho pořádný průšvih.
Po 14 dnech Pomfreyová konečně Idril propustila(takže neumřela?!)(sakra... a já už si nachystala černý šatečky a klobouk se závojem na pohřeb...) a Idril se s radostí vydala na vyučování. K její smůle ale na chodbě smetla Pottera.
"K čertu Malfoyová, dávej pozor!" vyjel na ní.
Idril se jen usmála a vydala se pryč.(kde je ta smůla?) Nic mu na to neřekla.(a nepovídej) Harry zůstal zaraženě stál a díval se za mizející postavou.
"Jsem zpátky!"(volejte sláva)(a tři dny se radujte) vykřikla Idril jakmile prolezla otvorem do společenské místnosti.
Jen něco zabručeli v odpověď a víc se tomu nevěnovali(ti ji musí fakt milovat...)(dobře jí tak).
Idril se tedy otočila a odešla pryč. Vydala se do Velké síně, kde se zrovna podávala večeře(a co dělali zmijozeláci ve společenské místnosti?). Zatím tam bylo velmi málo studentů. Pohledy všech přítomných se k ní stočily, jakmile vešla. Zvykli si, že přes celý den chybí(pochybuju, že si jí vůbec všimli).
Ona se jen usmála a posadila se ke stolu. Okamžitě se natáhla pro nejbližší jídlo a s chutí se do něj pustila. Ty blafy co jedla na ošetřovně, se ani za jídlo považovat nedaly (a já myslela, že v celém hradu vaří skřítci... tudíž by všechno jídlo mělo být víceméně stejný, ne?)(já jí do toho chtěla přilít jed, ale spletla sem se a nalila sem tam jenom výtažek z pelyňku,víš?).
Během půl hodiny se Velká síň zaplnila k prasknutí a profesor Brumbál povstal(tak jako sorry, ale Brumbál uvádí jenom první a poslední večeři ve školním roce... ani na Vánoce nevstane...).
"Dobrý večer studenti. Mám pro vás několik překvapení. Nejdříve bych ale chtěl zpět přivítat slečnu Malfoyovou(Mary Sue. tutově. jinak by se o ní ani nezmínil, protože to nikoho nezajímá). Dále, syn profesora Snape sem měl přestoupit až v půlce školního roku, ale pan profesor se rozhodl, že by bylo lepší, kdyby sem přestoupil už nyní.(podle Snapeova projevu na ošetřovně bych tipovala, že spíš nechá syna na staré škole, aby se nestýkal s Idril) Proto mezi námi rád vítám Sebastiana Snapea, který byl zařazen včera v pozdních hodinách do Zmijozelu!"
Dveře se otevřely a dovnitř vešel pohledný vysoký mladík. Nevypadal jako jeho otec. Měl hnědé delší vlasy a modré oči. Zamířil přímo ke zmijozelskému stolu, kde ho uvítal bouřlivý potlesk.(a dvě pánve) I Idril tleskala. Už se na něj ani tolik nezlobila.(taky neměla důvod, že jo)
Sebastian si to namířil přímo ke své dívce(tam mělo být 'ě'). Ignoroval rozzuřený pohled svého otce a vtiskl jí na uvítání menší polibek.
"Pořád se zlobíš?" zeptal se tiše.
"Už ani ne," mírně se usmála(ona se celou kapitolu mírně usmívá... brzo chytne křeč do pusy) a věnovala pozornost Brumbálovi, který ještě evidentně neskončil.
"Ještě bych vám rád oznámil, že se zde bude konat o vánočních prázdninách ples. Smějí na něj jít pouze šesté a sedmé ročníky.(a najednou se mění pravidla... na plesy se přece může od čtvrtýho...)(co ty víš, třeba má každý ples svoje pravidla. a kromě toho, takhle se Idril se Snapem mladším budou na sebe moct tisknout lehčej) A abych nezapomněl, účast je pro studenty i pro učitele povinná(hm, no jistě). Výjimky se nepovolují. Přeji všem dobrou chuť."
Všude se najednou ozývalo reptání nižších ročníků a těch. Kteří neradi tancují.
"Půjdeš se mnou?" zeptal se Sebastian Idril okamžitě.
"Samozřejmě. S kým jiným bych taky šla?"
"Nevím, třeba s Potterem?"
"S tím? Lezeme si na nervy už od první chvíle co jsme se potkaly(s jeho holkou)," ušklíbla se zlomyslně.
"Copak udělal?"
"Coby, pohádali jsme se. Ale ať si nemyslí, že je konec. Já mu ještě ukážu, kdo jsem.(kráva) A doufám, že s tebou můžu počítat. Draco je na tohle neschopnej. Jenom by to celý pokazil."
"Hej, já jsem tady taky," ozval se již výše zmiňovaný Draco, který celou dobu seděl vedle Idril.
"Nějak jsem si tě nevšimla," pokrčila rameny. "Co říkáš?("Hej, já jsem tady taky")"
"No já jsem rozhodně pro.(a já jsem pro pánev) Jo a mluvil jsem s mým otcem. Dal mi sáhodlouhou přednášku, že od tebe mám dát ruce pryč. No vlastně od všech holek. On si vážně myslí, že když mě s někým jako malýho zasnoubil(tohle je aspoň o století pozadu...), tak že budu respektovat jeho rozhodnutí? Vždyť jí vlastně ani neznám,(buď rád, všechno je lepší, než tahle koza)" rozčiloval se.
"A co budeš dělat?(skočí do zdi)"
"Zatím nic. Je mi jedno, co říká.(další rebel...) Budu s tebou a až někde potkám tu snoubenku, s radostí jí oznámím, že si jí nevezmu.(aby tě nepředběhla... takový zlatíčko jako ty může chtít jenom blbá Idril)"
"Půjdeme už na kolej? (je tam málo lidí a můžeme si... nebudu kazit červenou)" zeptala se nadějně. Nechtělo se jí už být v té přeplněné síni(uf, aspoň že tam není skupinový sex).
"Jasně," souhlasil, a tak se oba dva zvedli a vydali se do podzemí směrem ke zmijozelské společenské místnosti.(když tu je něco praštilo oba po hlavě. červená s pánví v každé ruce, hrdá na to, že dokáže bojovat levou i pravou. učila se totiž u Saphiry)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 1. března 2008 v 18:47 | Reagovat

hahah tak to je... glosy skvělé, ten poslední obzvlášť :))) povídka no jak to říct... trochu nudná a zcela určitě mimo ( i když já občas taky píšu něco podbného haha)

2 Babu Babu | Web | 1. března 2008 v 19:02 | Reagovat

Na okomentování tohoto stačí čtyři slova - glosy super, povídka nesmyslná. :))

3 Polgara Polgara | Web | 1. března 2008 v 22:16 | Reagovat

Teda děvčata...glosy jsou výborné....víte, že se celkeme klepu hrůzou, až oglosujete ten mmůj paskvil?

Už teď si zajišťuji malouo chatičku na antarktidě...tam na mě nebude nikdo moct...80)))

4 Saphira Saphira | Web | 2. března 2008 v 20:57 | Reagovat

*tleská* úžasné :))) (glosy, povídka už ne)

a když budete chtít, naučím vás i další finty :D

5 červená červená | 4. března 2008 v 17:13 | Reagovat

polgara: hih, na antarktidu? tam má modrá pronajatou kru (kamarádí s tučňákama a dělí se o ni s nima), tam se neschováš

saphira: jů, další finty *rozzářená očíčka*!!! to se to bude mlátit :))

6 Polgara Polgara | Web | 8. března 2008 v 10:56 | Reagovat

Holky, mohli byste se prosím podívat na http://nimiel.pise.cz

Konkrétně ne naposlední článek spřátelení s Bami? Jeden velice inteligentní člověk tam zanechal velice vyspělý názor a mě napadlo, že byste to mohli oglosovat, jelikož mě vytočil k nepříčetnosti...

7 Crazy Crazy | Web | 22. srpna 2009 v 14:00 | Reagovat

Možno je zasnúbený s Malfoyom... :D Jediné dobré na tejto poviedke je, že tá Idril chodí s dakým iným ako v kuse Malfoy, Záškodníci, Snape a pod. Na druhej strane je nanič, že je Malfoyova sestra a Snape má syna, neznášam také do očí bijúce prevracanie skutočného príbehu...

8 upirikaty upirikaty | 7. října 2010 v 18:44 | Reagovat

rychle další

9 Esclarte Esclarte | 18. února 2011 v 18:17 | Reagovat

Tak tadyhle mě navzdory vší debilitě pobavilo, jak vlítla do společenské místnosti a hlásila všem, že už je zpátky, ale oni jí dali najevo, že jim může být ukradená. Že by chvilkový výpadek mařenismu? Brumbál to potom ovšem honem napravil...
A ples, na kterej se do 6. ročníku nesmí a od 6. vejš je naopak povinnej, to je taky radost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama