Dědic Roweny z Havraspáru (nebo tak nějak)

28. března 2008 v 14:19 | Lylien, oglosováno námi |  Voldemort + Harry
Mám špatnou zprávu. Lyliiny kapitoly jsou stále delší. A vrátila jsem Modré klíčky, tak si dávejte bacha. Kdyby se opila a nabourala do vás, tak mi řekněte, já jí ty klíčky zase zabavím.

Harry s Tomem se rozhodli, že půjdou zpátky do letního hradu(no jo, tahle blbost tu už dlouho nebyla).
Harry se zrovna snažil vzbudit děti(proč jako?)(dle mých zkušeností jsou spící děti mnohem lepší, než ty nespící... takže ho taky nechápu), ale moc mu to nešlo(a víte proč? protože jsou mrtvý!)(a co jim to říkáš, na to měli přijít sami).
Pořád se snažil je probudit, ale bylo to marné. Tom se jeho marným snahám smál.
,,Tak to zkus ty a jestli začnou brečet, tak já je utěšovat nebudu.(tak teď už doopravdy nechápu, proč je budil)(protože je blbej)" řekl Harry a začal dětem balit věci(chmpf. kde je vzal?)(Voldy je uvařil z nějakýho lektvaru, řekla bych. on taky nedělá nic jinýho, než že vaří nesmysly).
Tom se zoufale podíval na spící děti a v duchu je prosil, aby se probrali(to ti určo pomůže). Šťouchal do nich a tentokrát se smál Harry(až mi totálně přeskočí, začnu se smát taky)(to nemlže dlouho trvat.(když se zblázní, tak mi třeba vrátí klíčky od tanku...)). Tomovy pomalu docházela trpělivost až je mírně pokropil ledovou hodou(jestli to měla být voda, tak na ně pošlu sociálku)(jdu si koupit nový tank). Oba dva se probudili, ale reakce byli rozdílné. Filip se smál a tím dával jasně najevo, že se mu to líbí(to je ale blbý děcko)(jablko nepadá daleko od stromu... hm... jablko... otrávím jedno a dám jim ho. pokud ho ovšem před otrávením nesežeru), ale James plakal. Tom se zoufale podíval na Harryho(ty nevíš o zoufalosti zhola nic. měl bys vidět mě)(a co teprve mě! tanky došly! bééééé...).
,,Řekl jsem ti přece, že já "utěšovatel(tohle slovo ve mě evokuje Vendulku-utěšovatelku. a popravdě, je to dost nechutný)(na co ty nemyslíš...)" tentokrát nebudu."
Tom si vzal Jamese k sobě a dal mu jeho oblíbený dudlík(Modrá, prosím!)(kam?(promiň, červená... ale snažila jsem se to trochu zmírnit)). James přestal plakat a věnoval svoji pozornost svému dudlíku. Harry to s úsměvem pozoroval. Tom jen málokdy děti utěšoval nebo přebaloval. To musel Harry.(dobře mu tak) Tom jim vyprávěl pohátky(to je jako co?)(pohádky spešl pro gaye?) a hrál si s nimi(pedofil), ale v těch "jiných" věcech dělal velkou vědu.(co prosím?)
,,Není to to(tý tý)(ta ta ta tá tá tá ta ta ta) tak těžký co?"
Tom něco zavrčel a dál se věnoval Jamesovy. Filip se také dožadoval Tomovy pozornosti a dával to dost hlasitě najevo. Tom si vzal do náručí i Filipa.(to je ale hnusná představa. Voldy se dvěma harantama v náruči. fuj)
,,Půjdeme?" zeptal se Harry.(ano, přímo do chřtánu smrti)
,,Ano, přemístíme se hned odtud.(jů! třeba se jim odštěpí děti!)"
,,Nikdy jsi mi neřekl, že v tomto pokoji není proti přemisťovací bariéra.(a proč by ti to měl říkat?)"
,,Nevzpoměl(NO FŮJ!!!) jsem si na to."
Popadli děti a přemístili se. Filipovy a Jamesovy se jejich první přemístění moc nelíbilo. Jelikož oba dva chlapci už snídali, tak hádejte co se stalo.(umřeli) (Ten kdo si myslel, že se pozvraceli, tak boduje.(to je silně trapný a neoriginální)(no prostě jsi to neuhodla)) Harry se na ně starostlivě díval. Nakonec se podíval na Toma(taky zvracel?).
,,Za chvíli jim bude líp."(no tomu říkám Informace)
Postupně šli směrem k hradu(jak se chodí postupně?). Harrymu se náhle udělalo špatně a začala se mu točit hlava.(jííí! modrá, za odměnu ti vracím klíčky od tanku. ale jestli zase nabouráš do cizího domu, tak ti seberu i ten tank! jenom do Lyli)(HURÁ!!! *utíká do tanku zkontrolovat střelivo, nabíjí, obrací se směrem k Lyli a jedééééééé*) Raději zastavil a sedl si do trávy(kam dali ty parchanty?)(ty mám já, zrovna je nabíjím do děla). Tom si k němu sedl se starostí v očích(to nebyla starost... to byla jehla).
,,Harry, co je stebou(no to by mě taky zajímalo. Modrá, co je stebou?)("stebou" je taková věc podobná štaflím...)?"
,,Já, já nevím(ty, ty seš totiž vůl). Točí se mi hlava a je mi špatně.(hm, to si musím napsat. dala jsem mu nový jed, vlastní výmysl, a účinky zatím neznám)"
Harry pomalu, ale jistě cítil, jak pomalu omdlévá.(to si taky napíšu) Za chvíli se probadl(jak se to dělá?)(jestli to chceš na někom vyzkoušet, tak mi ještě trochu toho jedu zbylo) do jedné překrásné místnosti, ve které panoval klid a pohoda. Harry se bál jen dýchat, aby klid a pohodu co tu vlála(klid a pohoda vlají? a odkdy?)(NE!!! on se měl propadnout do horoucích pekel! sakra, špatně jsem to namíchala. teď abych začala znovu...) nenarušil.
,,Zdravím tě, můj mladý dědici.(to bude zase dialog)(*zavírá se do tanku a chystá zbraně*)" promluvila nějaká žena.
,,Dobrý den! Kdo jse(já jse umřu!)(*nabíjí*)?"
,,Já jsem Rowena z Havraspáru a ty jsi můj dědic.(bohajeho...)"
,,Já a váš dědic?"
,,Ano, je to tak. Přejdeme k tomu, proč tu jsi(abychom tě zabili)(správně, jdeme hned na věc). Já mám jednu velmi nebezpečnou schopnost, kterou jsi zdědil i ty(debilitu). Je to dar, ale zároveň prokletí(to sedí). Když se do někoho zamiluješ a jsi například zraněný a ten druhý tě například políbí, tak se ti rána zahojí(ježišikriste, potřebuju větší tank). To je ta lepší část(nepovídej), teď ti řeknu tu horší(to už není možný...). Když se s tím, koho miluješ pohádáš, tak se musíte usmířit do týdne jinak zemřeš(je). Po celou dobu týdne budeš mít horší bolesti než při kledbě(já ji prokledu!) Cruciatus. Tahle schopnost se ti projeví hned jak se probudíš. A teď Harry Jamesi Pottere, zbohem(z čeho?)."
Harry se pomalu začal probouzet. Objevil se v nějakém pokoji.(už zase?) Když si to tu pořádně prohlédl, zjistil, že to je jejich pokoj v letním hradu. Vedle něho spal Tom v křesle(nespal)(byl totiž mrtvej). Vypadal jakoby se už dlouho pořádně nevyspal(taky že ne. každou noc mu šeptám do snu. a taky jsem mu už několikrát strčila ruku do vlažný vody). Byla jedna hodina ráno. Od zkušenosti věděl, že spát v křesle, není moc pohodlné(psát čárky tam, kde nemají co dělat, zase není bezpečné)(zvlášť jsme-li na blízku my dvě). Harry ho plíbil(a kde je "o"?)(a "y"?). Tom se okamžiě(a "t"?)(to vypadá, že písmenka začínaj dezertovat. abychom jim pomohly, ne?) pobudil a silně Harryho objal.(no, tak aspoň že jenom objal)
,,Harry, tolik jsem se o tebe bál.(právem) Chci ti něco říct.(já taky. Harry tě podvádí. spí s Dracem. a ty děti vůbec nejsou tvoje, on byl těhotný už předtím s Dracem a jenom ti je nastrčil s pomocí Emily. takže teď by ses měl strašně rozčílit a pohádat se s ním, díky čemuž Harry chcípne. no nejsem já geniální?)(*obdiv*)"
,,Já taky." řekl Harry.
,,Začni ty, Harry."
,,Já jsem potomek Roweny z Havraspáru a mám teď po ní jednu z jejích nejlepších a nejhorších schopností.(tohle řeklo pětiletý děcko)"
,,Ty si dědic Roweny z Havraspáru?" zeptal se s neuvěřením.(ne, kecá. zab ho)
,,Jo. Doufam, že ti to nevadí.(vadí. Rowena určitě spala se Salazarem, takže spolu nemůžete žít)(a konečně se ví, proč máte debilní děti)"
,,Ale samozřejmě, že mi to nevadí." řekl okamžitě Tom.
,,Co jsi mi chtěl říct?"
,,Víš Harry, byl jsi mimo týden a uvědomil jsem si, jaký by to byl život bez tebe.(krásný)(a ještě hezčí by byl bez těch parchantů, bez Voldyho a bez té zbytečné mezery -->) "
,,To věřím, neměl by jsi ským "rozhoupat" postel, co?(no to teda... nadrženci)(*odjíždí v tanku směr Lylien*)" řekl Harry rošťácky.
,,No, to taky(a on to přizná!), ale uvědomil jsem si, že tě miluju ještě víc."
Harry Toma políbil a objal ho.
,,Poďjse podívat na kluky.(oni jsou i pedofilní! tak to už Lylien přehání!)"
Harry nadšeně souhlasil(já budu nadšeně souhlasit ve chvíli, kdy se mě zeptáš, jestli tě chci vážně zabít). Tom ho tam dokonce i donesl, což si nechal líbit.(aby se chudáček nestrhal) (Chlapci byli ve vedlejším pokoji.(ta závorka tady mi přijde pěkně divná)(a co teprve ta tečka v ní)) Tom Haryho posadil do křesla ke kolébce a sedl si vedle něj.(aspoň že ne na klín)
,,Vzpomínáš na den kdy jsi zjistil, že čekám dva chlapce?(pf. chtěla bych vidět chlapa, který by si na něco takovýho vzpomněl)" zeptal se Harry šeptem.
,,To se nedá zapomenout.(to je fakt. taky bych nezapomněla, kdyby mi můj kluk oznámil, že čeká dvojčata)"
Oba dva se na kolébku ještě dlouho dívali.(no to teda ne. byli slepí, protože jsem jim vypíchla oči)(*šťastně skáče kolem tanku a umývá ho*)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šedý Šedý | Web | 28. března 2008 v 14:32 | Reagovat

OMG!větší ptákovinu jsem v životě nečetl!Ale mám takový dotaz:kde se ji poděli vykřičníky??To je divné že je nemá na konci každé věty....

Modrá,příště lépe miř...netrefila si Lyli,ale mé okno

2 modrá modrá | 28. března 2008 v 14:34 | Reagovat

jéje... tak to neříkej červené, ona je schopná mi ty klíčky zase zabavit... (ale já na ni vyzrála. nechám si udělat kopii)

3 Šedý Šedý | Web | 28. března 2008 v 14:35 | Reagovat

modrá:dobrá,já tě teda budu krýt :))

4 Šedý Šedý | Web | 28. března 2008 v 14:43 | Reagovat

hele...ale mě by fakticky zajímalo,jak by u Harryho probíhal ten porod bez toho kouzla :) :D

5 modrá modrá | 28. března 2008 v 14:46 | Reagovat

to i mě... ale červená mi zakázala o tom mluvit

6 Nuo Nuo | Web | 28. března 2008 v 15:46 | Reagovat

Ehe? Co to má být? To je slátanina, kterou svět neviděl...:-D Teda vlastně jo, chudák malej... Nechápu, jak s ní můžete mít tolik trpělivosti:-D Já bych jí už dávno umučila... Pěkně pomaličku...

7 zelená zelená | Web | 28. března 2008 v 16:32 | Reagovat

Teda, ten šedý je vážně úchyl...dovedete si představit rodícího chlapa a kor když je to sotva plnolotej ehm...no, dobře...mlčím a glosy jsou na výbornou

8 Šedý Šedý | Web | 28. března 2008 v 16:48 | Reagovat

zelená:ale ono je to zarážejicí.... by mě zajimalo,na co u toho autorka myslela....teda ne!radši to ani nechci vědět

9 zelená zelená | Web | 28. března 2008 v 17:53 | Reagovat

šedý: Ty být ale chytrý chlapec

10 Bambulka Bambulka | Web | 28. března 2008 v 18:24 | Reagovat

Bože bože bože bože bože bože....já umírám, ale tentokrát doopravdy...já nemám sílu...to je šílený!!!!Aůle fakt sem se vašim glosům zasmála:D

11 ivik.bublik ivik.bublik | 28. března 2008 v 18:59 | Reagovat

to snad ne! mám z toho textu rosol místo mozku!!!!

glosy perfektní :))))

12 lalu lalu | Web | 29. března 2008 v 14:12 | Reagovat

".... zdědil schopnost-debilitu.." =DDD úúžasnéé glosy a děsný děj, jako vždy =))

13 oranžová oranžová | Web | 1. dubna 2008 v 19:11 | Reagovat

co to jako BYLO???? Tak sakra, řekněte mi už konečně, kdo té krávě půjčil mozek?

Díky bohu za ty glosy, málem jsem se třikrát udusila :D A víckrát poprskala monitor :D

14 mardom mardom | Web | 2. dubna 2008 v 2:00 | Reagovat

tak tuhle stránku si ukládám do oblíbených a když budu potřebovat zlepšit náladu, tak tu okamžitě vletím.

15 Bella Bella | Web | 27. srpna 2008 v 18:05 | Reagovat

*umřela*

16 Nenja Nenja | Web | 18. února 2010 v 20:56 | Reagovat

Technická - viděla Lylien někdy dítě? Takhle malý mimino dokáže řvát s přehledem třeba hodinu, když ho někdo probudí. Všechno nasvědčuje tomu, že Lyli se s dítětem ještě nesetkala. Kde proboha žije? Na Sibiři?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama