Dobro nebo zlo?

20. února 2008 v 18:40 | GinnyMLS, oglosováno námi |  Glosy jednorázovky
Pokud jste četli povídku Vánoce, tak tohle je něco podobného. Ale horší.
Dobro nebo zlo? (a hromadný útěk čárek)
Bylo 13 února. 12hodin a 5minut.
Nad předměstí Londýna bylo plno řevu,pláče…strachu.
Za tohle všechno mohli kouzelníci v černých kápí(správně, skloňování je přežitek),též zvaní jako(a to je jako co za obrat - zvaní jako?) Smrtijedi. Smrtijedi v čele s Lordem(to není křestní jméno…) Voldemortem.
Proti nim pak bojovali členové Fénixova řádu a ministerští bystrozrokové(hele, ty neznám).
Najednou se k nim přemístila jakási žena. Ta žena měla dlouhé tmavě hnědé až černé vlasy a tmavě modré oči. Na sobě měla dlouhé,sněhově bílé rozvláhlé(má to něco společnýho s vláhou jako s vodou?) šaty.
Vedle ní se pak krčila jakási dívka.(byla to Saphira a v ruce držela pánev, kterou chtěla tu ženu praštit po hlavě)(jé, ahoj Saphiro, kde se tu bereš? Co to žvaním - DO NÍ!!!)
Dívka s uhlově černýma krátkýma vlasama(skloňování je ale opravdu svinstvo) a s tmavě rudýma 2 proužkama na každé straně(nechápu... asi jsem blbá). Dívka měla na sobě černé šaty dlouhé až na zem. Na boku roztříhlé.(ten text je přímo prosycen důležitými informacemi a debilními chybami)
Šaty vypadali(a celkově byly živé)(chceš říct "byli") jako z nějaké kůže. A dívka vypadala poněkud Ďábelsky(z jakého důvodu je tam velké písmeno?).
Smrtijedi na ně okamžitě zaútočili,ale Kasandra byla rychlejší(no jak jinak. madam Dokonalá kráva se opět projevila). Pomocí hůlky kolem sebe- a té dívky vykouzlila štít.
Stačila jí k tomu jednoduchá otočka hůlky kolem jí a dívky krčící se k ní.(to je přímo větný skvost)
To samozřejmě přilákalo pozornost, a tak boj ustal(jistě, jak jinak taky).
Všichni na ni zírali. Ona se zašklebila(ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!), a přes štít na ně zamávala:
"Čauky."(tahle postava je čím dál blbější... asi se s ní autorka ztotožnila) To už se ale ozvalo překvapené:
"Kasandro!(zabte ji! zabte ji!)(křičely červená s modrou)" Všichni se na toho,kdo to vykřikl podívali. Byl to…
"Brumbále."Pozdravila(to je pozdrav jak noha) Kasandra a úsměvem,a pak dodala:
"Našla jsem ji." Kývla hlavou k dívce,která teď vzhlédla. Měla husté černé obočí a černé oči. Vypadala tajemně.(to je zvláštní. když vypadá Ďábelsky, tak tam je velký písmeno, a když tajemně, tak malý...)
Brumbál se usmál:
"Výborně. Věděl jsem,že mě nezklameš.(mě taky nezklamala, chová se pořád stejně blbě)" Kasandra se hraně usmála a dodala:
"Je to ale jen na ni." Brumbál se usmál:
"Já vím,ale je jen malá pravděpodobnost,že…"
"Ale pořád tu ta pravděpodobnost je!! Já ji nutit nebudu!!!" Přerušila ho.
Všichni na ně nechápavě zírali,a pak se ozvalo:
"Lanswerová?!" Všichni se otočili a spatřili Lorda Voldemorta,jak na Kasandru překvapeně a šokovaně zírá.(ano a všichni zapomněli bojovat)
"Nazdárek Ixo." Pozdravila Kasandra s úsměvem. Všichni na ni vyvalili(Saphiro, půjdem na trestnou výpravu?) oči. Ixo? Ještě víc je ale šokovala odpověď:
"Lanswerová přestaň konečně s tou zatracenou Ixou(mě by to taky potěšilo)!!!" Kasandra se zašklebila(...s hodně těžkýma velkýma litinovýma pánvema), apak se otočila na dívenku(nějak se nám scvrkla) pokukující z jednoho na druhého.
"Tak jak jsi se rozhodla Klári?" Zeptala se zvědavě. Nehrála to,fakt jí to zajímalo.
Klára se už,už nadechovala,že odpoví,ale Brumbál jí přerušil:
"Momentíček(brumbál...). Myslím,že bysme jim to mohli vysvětlit." Trhl hlavou směrem k ostatním.
"To je to nejchytřejší cos kdy řek. " Ušklíbl se pán zla, a smrtijedi se rozesmáli.(a nevšimli si prchajícího velkého písmena...)
"A Harry by měl být taky přítomen." Pokračoval Brumbál,jako by jeho poznámku neslyšel.
"Hmm…to taky." Ulítlo Kasandře. Zděšeně si dala ruku přes pusu(proč?)(nechápu).
Už bylo ale pozdě. Všichni včetně Brumbála se na ni překvapeně a šokovaně zároveň podívali.(ale PROČ?!)
Všichni sdíleli tenhle pohled. Všichni kromě Kláry,která se tvářila spíš pobaveně a pána zla,který se tvářil,že každou chvíli vyprskne(Voldy...).
"Totiž chci říct,že to je dobrý nápad."Nepřesvědčivě se usmála. Na Toma = (tak ale matematický znamínko snad v povídce nemá co dělat)Lorda Voldemorta se radši ani nepodívala,nebo by to neudržela a vyprskala(já tady vyprskala spousta nadávky. já chtěla zabít autorka)(já se přidat!!!). Už teď to držela jen tak,tak.
Brumbál na ni chvíli zkoumavě zíral, a pak vytáhl hůlku.
Všichni na něj zírali,co dělá. On však s ní ale jen poklepal před sebe(jestliže poklepal - o co? jinak je to mávání).
Objevil se Harry Potter v celé své kráse(no jasně, proto to ještě nikdy neudělal, když Harryho potřeboval). Nebo spíš hnusotě,ale to zní blbě(s tím si hlavu nedělej, to se v téhle povídce ztratí). Schválně: Objevil se Harry Potter v celé své hnusotě(projevila se GinnyMLS v celé své tuposti - tady není co řešit). Tak co si vyberete?(smrt) To co je pravdivé,nebo to co lépe zní? To co lépe zní,ne? Nic si z toho nedělejte. Knihy můžou být zavádějící. A pak se člověk diví proč…. No nic pokračujem(a tohle mělo být co jako?)(výplod jejího chorého mozku).
Objevil se Harry Potter…………(jaký to už si vyberte sami.) Všichni na něj vytřeštili oči(změna! UŽ JE NEVALÍ, TEĎ JE TŘEŠTÍ!).
Všichni kromě Brumbála,který se usmíval a Kasandry,která se ještě s Tomem snažila nevyprsknout(jako živý, fakt...)
Hned jak se od ní pohledy odvrátili,tak chtě nechtě se musela podívat na Toma. U něj to bylo podobně.
A to byla chyba.
Hned jak se totiž střetli pohledem,tak to nevydrželi a vyprskli smíchy.(mám to před očima... vraždím všechny účastníky)
To samozřejmě přilákalo veškerou pozornost zpět k nim.
Všichni na ně vyděšeně a překvapeně zároveň zírali.(bože, na co ty synonyma máme?! tady všichni zírají nebo valí, popř. třeští oči... to je ale vážně těžce debilní)
Hned jak si uvědomili,že na ně všichni zírají ,tak se přestali dusit smíchy a sklonili pohled k zemi.Přesně tak,jak to dělali ve škole(tady se hodí jediná poznámka(ukradená/vypůjčená): absolutno)
.
"Kasandro?" Zeptal se Brumbál překvapeně. Kasandra se na něj ledově podívala:
"Nebylo by lepší Brumbále, začít vysvětlovat??" Zeptala se tonem,který naznačoval, se o tom nehodlá bavit.(má smysl to ještě glosovat?)
Brumbál na ni chvíli upřeně zíral a pak přiznal:
"Ano,máš pravdu." Podíval se na Harryho.
"Harry vzpomínáš na tu věštbu?? No….víš jakou ne??(ne, on jich slyšel miliony... první slovo?)" Zeptal se s mělkým úsměvem(neznám...). Harry přikývl.
"Ano pane,ale nevím,kam tím míříte."
"To chápu."Usmál se. Kasandra si povzdechla:
"Budete se tady vykecávat ještě hodně dlouho, nebo ji to konečně vysvětlíte??" Všichni na ni překvapeně zírali.(jak jinak)(začínám si psát seznam slov, která mě iritují - první je Kasandra, pak škleb a o třetí místo se dělí "překvapeně" a "zírat")
Tom se na ni taky podíval. Ta se ale jen ušklíbla a pomocí nitrozbytu(neznám...) mu řekla(jo jasně... to je tak stupidní, až to bolí):
"Ani nevíš,jak si to tu užívám. Můžu mu říct cokoliv a on mi na to nemůže nic říct.(hm) Bojí se,že se od něj(absolutno (promiň, Saphiro)) otočím k zády. Má strach,že s k tobě přidám Marvolo. On ví,že když se spojíme,tak jsme neporazitelní.(jooo... autorka je vážně blbá jak troky)" Ušklíbla se(CENZURA).
"A tak se klidně mstím." V očích jí přitom zablýsklo. Lord Voldemort se ušklíbl,věděl za co: Za tu paletku. Za paletku,která jim patří. Za paletku největších záškolníků…(ježišikriste, tohle už se ale vážně nedá glosovat. to je glosa samo o sobě)
Brumbál začal s vysvětlováním. Mluvil k Harrymu,jako by snad on měl větší právo,než ostatní.(jistě, ta věštba se ho vůbec netýká, že ano)
"Ty věštby byli dvě,podobné, ale ne úplně samé. Jedna se týkala tebe,a tu znáš a druhá…"Odmlčel se a podíval se na Kláru,která se ušklíbla:
"Ta druhá se týkala tady Kláry(jak se jmenuje Ginny jménem?)(to ne, ta už se ztotožnila s Kasandrou, to bude nějaká její kamarádka... asi stejně pitomá)." Znovu se odmlčel a podíval se kolem: Všichni an něj vyjeveně a překvapeně zároveň zírali(asi přehodím druhé a třetí místo).
Tomovi div nevypadli oči z důlků. Dvě???
"Proboha."Vyjela po chvíli, najednou Kasandra.(asi ji naštvala ta zbytečná čárka)
"Když to nemáte odvahu říct,tak to řeknu já. Jinak tady budeme do rána." Odmlčela se,a pak dřív,než jí kdokoli,jakkoli stačil zarazit spustila:
"A v té druhé se říká,že se ta nejmocnější, ta která ovládá všechny živly,ta co…a teď se drž Riddle." Polkla a sledovala jeho výraz.
Ta která má moc nad životem, nad životem a smrtí." Zašklebila se a pobaveně přitom sledovala jeho šokovaný,nevěřícný a hlavně překvapený zděšený výraz.(nic mě nenapadá. asi se budu muset vzdělávat v oblasti nadávek)
"Ta,které chybí(mozek. tedy GinnyMLS): Moc jakou pán zla sám nezná…"Zašklebila se s pohledem pořád upřený na Toma. Trhl s sebou.
"Ale tu má Potter,takže když se spojí tak proti nim nemáš šanci. Ovšem jestli se spojí." Podívala se na Kláru. Všichni ostatní se na ni taky podívali.(podívejte se radši sem. mrtvá autorka. umlácená počítačovou myší a Pravidly českého pravopisu. jsem to ale šikulka, co?)
I Brumbál i Potter i….Tom.
Ta se ušklíbla:
"Nevím,co čekáte,že řeknu." Její hlas zněl poněkud posměšně chladně,arogantně.(další kráva na scéně)
Pak se otočila na Kasandru - na ni mluvila úplně jinak. Zeptala se:
"Oni fakt čekají,že se spojím s Potterem?" Všichni na ni překvapeně a šokovaně zírali. Tom si div nevýskl.
Kasandra se zašklebila:
"To myslíš vážně?" Chtěl vědět Brumbál šokovaně.(nemám slov. naučte mě někdo opravdu sprostou nadávku)
"Ne. Já to totiž vím jisto,jistě.(jasně, hlavně že víš, jak se to píše)"Ušklíbla se(ne, nepřehodím. "škleb" je furt horší). Všichni na ni zírali,jak vyorané myši. Tom se rozesmál.
"Takže ty se přidáš na stranu Lorda Voldemorta?" Pozvedl obočí Brumbál.
"To jsem neřekla." Prohlásila a Tomovi pomalu mizel úsměv z tváře.
"To sice ne,ale neřekla jsi,že se přidáš na stranu Harryho." Prohlásil Brumbál. Klára se ušklíbla:
"Tak to jste asi hluchej,protože jsem řekla,že se s Potterem nespojím, a ne ,že nejsem na straně dobra.(vždyť voni mluv každej o něčem jiným. vzdávám to. ale fakt. červená, dokonči to sama. přeji ti sílu)"Prohlásila, a Tom s Kasandrou se začali pobaveně šklebit(haf! jsem zlej velkej pes a jdu někoho zakousnout). Tom ještě dodal:
"Asi si zapomněl doma naslouchátko,ve škole totiž slyšel ještě docela dobře." Kess(to je ale pěkně blbá zkratka) se k němu přidala:
"Asi stárne. Kolik mu vůbec je? Neměl by jít do důchodu??" Všichni na ně valili oči. Klára se rozesmála.
Brumbál,už rudý vzteky se zeptal(jako živý):
"Tak co teda? Dobro nebo zlo?" Klára se zamyslela(čím jako?). Koukaůa(tady se někdo učí cizí jazyky) ze všech přítomných na druhého. Rozmýšlela se.
Na okamžik zrakem utkvěla na Tomovi,Brumbálovi, i Potterovi(šilhavka. a tříoká).
Potom se otočila na Kasandru. S pohledem pořád na ni(e?) odpověděla:
"Obojí,jako Kasandra.(čti: nemám mozek a neumím nic, než se vytahovat jak guma na trenkách)" Všichni se podívali na Kasandru,ta se ale jen zašklebila(ÁÁÁÁÁÁÁÁ).
The end.(debilnější už to ani být nemohlo.)
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Babu Babu | Web | 20. února 2008 v 19:14 | Reagovat

Holky, vysvětlíte mi smysl tohoto pavýtvoru? Prosím, smutně koukám. :)) Ale glosy byly fajn, bez nich bych skončila u jména autorky. XD

2 červená červená | 20. února 2008 v 20:06 | Reagovat

taky by mě potěšilo, kdyby mi ten smysl někdo vysvětlil... asi tam žádný není. a díky

3 Polgara Polgara | Web | 21. února 2008 v 12:02 | Reagovat

Mno, jelikož Brumbál patří mezi moje oblíbené postavy, tak se mi nelíbí jak ho dotyčná ve své povídce popsala...ale tak to dělají většinou všechny autorky....z ředitele Bradavic udělají vzteklého senilního dědka. Sežeňte mi prosím její adresu, jdu vraždit!!

4 červená červená | 21. února 2008 v 13:05 | Reagovat

ha, naše komando se rozrůstá. umíš zacházet s pánví?

já mám brumbála taky ráda, on je takovej milej a hodnej... ale občas tím leze na nervy... ale líbí se mi jeho názory, já mám podobný a furt se mi za to nadává :)

5 Polgara Polgara | Web | 21. února 2008 v 13:15 | Reagovat

Celkem i jo, prý dělám výborné palačinky, ale dokážu s ní i zabíjet...vrr

6 Sam.B Sam.B | 21. února 2008 v 22:36 | Reagovat

co(nedej bože kdo?!) je to IXO???  jsem blbá jenom já,že to nevím nebo Autorka,která to napsala.....Tak tenhle komentář si snad nezaslopuží ani odpověď.Bože to byla ale HOVADINA!

7 Sam.B Sam.B | 21. února 2008 v 22:38 | Reagovat

No potěš koště.Já vytvářím nový slova..."nezaslopuží "...tohle je dobrý... a to si ani nejsem vědoma toho,že bych to psala s alkoholem v krvi...ale však vi víte co jsem chtěla říct!

8 Polgara Polgara | Web | 22. února 2008 v 11:39 | Reagovat

Jo Sam, tak to nejsi jediná kdo nepochopil ani slovo z této velice kvalitní a promyšlené povídky...nesnáším parodie...

9 modrá modrá | 22. února 2008 v 11:55 | Reagovat

hehe, z nových slov si nic nedělej, např autorka si jich doslova cení (těch co vymyslí sama, pochopitelně - Ixa)... a polgaro, tebe asi neuklidním. tohle není parodie. to je myšleno naprosto vážně. bohužel

10 Polgara Polgara | Web | 22. února 2008 v 13:18 | Reagovat

Cože? (naprosto zděšený výraz) Si ze mě střílíš, ne? Já se jdu utopit, kam ten svět spěje?

11 modrá modrá | 22. února 2008 v 13:58 | Reagovat

no fakt, podívej se k saphiře na bílý kaktus (původně Lístky bílé růže opadají, tam se seznámíš s Kasandrou a uvidíš, že autorka to opravdu myslí vážně. doporučuji posilnit se alkoholem)

12 Polgara Polgara | Web | 22. února 2008 v 14:22 | Reagovat

Proč já?!

13 modrá modrá | 22. února 2008 v 14:37 | Reagovat

hádám, že už jsi to četla...

14 Polgara Polgara | Web | 22. února 2008 v 16:16 | Reagovat

mno, přečetla jsem poslední kapitolu, co holky oglosovaly a bylo mi celkem na zvracení....pak jsem si řekla, že to vydržím a začala jsem číst od začátku a umřela jsem asi u třetí nebo čtvrté kapitoly...ale glosy byly výborné

15 modrá modrá | 22. února 2008 v 16:44 | Reagovat

jo, saphira s michellkou jsou přebornice...

16 Babu Babu | Web | 22. února 2008 v 18:41 | Reagovat

Já umírám už, když se dozvím, kdo je autorka...

17 ivik.bublik ivik.bublik | 23. února 2008 v 8:13 | Reagovat

tohle je... bože já nemám slov... co říct snad jen, že to že to napsala Ginny MLS mluví samo za sebe - tohle psala někdy nedávno? nebo jste ten "skvost" našli v jejím archivu? absolutně jsem nepochopila jak může své myšlenky psát uprostřed příběhu?!

glosy byly skvělé,  ale u této povídky se mi zmocnil pocit okamžitě autorku umlátit - nejlépe pánví, jako vy holky :))))

18 Polgara Polgara | Web | 23. února 2008 v 13:02 | Reagovat

Ještě jeden a snad už i poslední dodatek k této skvostné povídce, zdá se mi to, anebo se Kasa stále jenom šklebí? To je snad v každé druhé větě a slibuji, že už budu mlčet jako hrob...pouze vám přeji sílu, při dalším glosování....

19 Babu Babu | Web | 23. února 2008 v 13:09 | Reagovat

Nezdá a šklebí se v každé povídce. Já to slovo už kvůli tomu přestala používat...(Promiňte, že odpovídám za vás, holky ;) )

20 červená červená | 23. února 2008 v 13:45 | Reagovat

babu, přesně jsi to vystihla. taky že je na druhém místě seznamu slov, která mě iritují. oprávněně. Kassandra je zjevně ten typ člověka, u kterýho se nepozná, jak se zrovna tváří, tak se musí furt jenom šklebit

21 Kami Kami | Web | 24. února 2008 v 10:27 | Reagovat

Holky, já vás obdivuji. Glosování takové hovadiny bych vzdala nejpozději po třech větách. Musím říct, že GinnyMLS opět překonala veškerá má očekávání, tohle je snad dokonce horší než "Jak jinak se Ginny z Harrym dali do hromady" a to už je co říct...Jak říkám, obdivuji vaši trpělivost a odhodlání :))

22 Bulshit Bulshit | 24. února 2008 v 13:31 | Reagovat

Hemzy :-D Dámy si hrají na spisovatelky a my blijeme :-D Zamořený ovzduší, pomóóóóc!!! :-D:-D:-D

23 Saphira Saphira | Web | 25. února 2008 v 13:29 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fuj, dejte ten hnus pryč ode mě....! Co to bylo?

Ginny se fakt překonává. Už dlouho se nemůžu rozhodnout, která z jejích povídek je nejhorší a tenhle skvost mi to vůbec neulehčil. Nejspíš jsou nejhorší všechny. Jinak, vůbec nevím, o čem to jako mělo být...

Víte proč se Kasandra pořád šklebí? Protože je tak blbá, že kromě debilních dialogů nic jiného neumí.

Mimochodem, absolutno mi nepatří, to jsem zase šlohla já holkám z Vinaru. Ony i ty pánve nejsou jaksi původní... :D

24 červená červená | 25. února 2008 v 20:32 | Reagovat

máš recht nejhorší jsou všechny. nebo ne, nejhorší jsou její básně (četlas nějakou? vhůůůůůůůůů! samá krev a tak, ale nemá to pražádnou hloubku, jenom prázdný řeči...). a taky je nejhorší bílý kaktus, protože má víc kapitol. a vánoce, protože je tam ten nezapomenutelnej dialog ("Nelžu!" "Lžeš!" "Nelžu!" atd, furt dokola). a taky je nejhorší ples. a taky... jo, máš pravdu. všechny

25 ivik.bublik ivik.bublik | 26. února 2008 v 17:31 | Reagovat

musím souhlasit s červenou i saphirou - ty vánoce ale vedou na brrr

26 Saphira Saphira | 27. února 2008 v 14:21 | Reagovat

jo, četla jsem je...aspoň nějaké. Spousta slov a skutek utek...

A to jsme ještě neviděly ty ostatní ktusy, co napsala, napříkla to Pořekadlo, nebo jak tomu nadává...

(Ten dialog mi ani nepřipomínej, jenom si na něj vzpomenu a celá se z toho osypu....)

27 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 27. února 2008 v 16:01 | Reagovat

Ahoj... Tak za prvé - váš blog je... prostě boží. U vašich glos bych vydržela hodiny:-)

Za druhé, tahle povídka... No, objektivně musim uznat, že autorka třeba má writera. (Toho mám já. Upřímně, nic horšího neexistuje.)

Ale stejně, to snad nemyslí vážně. roztříhlé... To si nikdy nepřečetla cokoliv z učebnice českého jazyka? (Není to cizinka? A žije tu dva dny.) Už vidím lorda Voldemorta, jak se střetne pohledem s nějakou ženskou a vyprskne smíchy. Nebo ta úvaha nad Harryho hnusotou... Ó jé...

Děj... Hele, to byla... jednorázovka? Nejsem si vůbec jistá... Ale nějak nevim, o čem to bylo.

A nakonec.. chtěla bych se zeptat, jestli byste mi nechtěly (předpokládám, že jste holky...?) oglosovat povídku Zapomnění.

Mějte se... A omlouvám se za chyby. Píšu to ve spěchu (musim na wc... Nutně.)

28 červená červená | 27. února 2008 v 18:48 | Reagovat

Saphira: já už sem si jednu "báseň" stáhla a možná donutím modrou k oglosování... je to bída... mluví tam furt něco o probodnutým srdci a krvi (taky sem ve třinácti psala krvavý básničky (vlastně to dělám furt), ale aspoň se tam snažím vecpat nějakou myšlenku... a dokonce mi bylo potvrzeno, že tam ty myšlenky jsou)... asi je nesmrtelná, když furt ještě žije, protože tolik negativních myšlenek a přání smrti by jí mělo ublížit (aspoň krev z nosu...). přemýšlím o tom, že si jen tak cvičně ještě něco od ní přečtu... tak mi drž palce, abych se nezhroutila

Lily: ou, děkujeme. ginny není cizinka, ona je jenom naprosto tupá, tak moc, že už to víc nejde... zeptej se Saphiry... a nepokoušej se v čemkoli od ní najít smysl, nebo se zamotáš do pavučin, které ten smysl nahrazují... je to absolutno. a s tou tvojí povídkou - jako klidně, ovšem nejsem si jistá, jak to stihnem... už jsme to slíbily Areneis s další povídkou a Polgaře s jejím Bílým vlkem... a škola - brrr *otřásla se* je toho moc, nicméně se budeme snažit... nebo můžeš zkusit Saphiru s Michellkou... (uch, to sem se zas rozkecala, co?)

29 Saphira Saphira | Web | 27. února 2008 v 19:06 | Reagovat

Potvrzuji, že Ginny má průkaz na absolutní absenci mozku. (Můžeme to nazývat zbrojním pasem na tupost...)

Držet palce ti budu, sama přemýšlím, že bych od ní přečetla tu padesátikapitolovou hrůzu, nebo aspoň něco... Stupidnější než tohle to už rozhodně být nemůže..hehehe  :D

Pokud to bude glosovatelné, myslím, že bychom se toho mohly ujmnout jaké případné náhradnice, kdyby se nám Lily nebála svou povídku svěřit. Jenže je problém v tom, že já už ze zásady nerada glosuju něco, co je dobré, takže mám pocit, že by ty glosy pak poztrácely své kouzlo :)

30 Polgara Polgara | Web | 27. února 2008 v 20:16 | Reagovat

Ehm holky...s tím glosováním k mojí povídce...no, nemusíte tolik pospíchat...Páč s epotom budu asi muset jít zahrabat hodně hluboko pod zem

31 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 27. února 2008 v 20:44 | Reagovat

HOJKY HOLKY NECHTĚLI BYSTE OGLOSOVAT MOU POVÍDKU? JE Z DOBY KDY JSEM ZAČÍNALA PSÁT A JE TO OPRAVDU VELKÉ ABSOLUTNO :))) ALE JE TAM NEJSPÍŠ I DOST GRAMATICKÝCH CHYB :((((

http://www.ivikbublik.estranky.cz/clanky/jednorazovky-het/zertiky-nasi-andy

32 červená červená | 27. února 2008 v 21:15 | Reagovat

jemináčku... to je najednou objednávek... hele, že vy to děláte proto, abyste pak na nás mohly poštvat své šílené fanynky? :D

my vám to milerády oglosujem, pokud to bude glosovatelné (nejsme legillimens), ale jak už jsem podotkla, škola si na nás taky dělá tak trochu nároky... takže trpělivost...

ivik: jestli je ta povídka moc hambatá, tak nevimnevim... já jsem taková nevinná duše, ještě bys mě mohla zkazit...:)

33 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 28. února 2008 v 6:23 | Reagovat

červená - neboj hambatá není, jsem na začátku erotiku vůbec nepsala :)))) je to komedie - romantika :)))

34 Saphira Saphira | Web | 28. února 2008 v 20:40 | Reagovat

Nezapomínej, žepro některé oři může být i zdánlivě nehambatá povídka hambatá - vem si takový pravopis naší malé Ginny. To aby se člověk bál, že se nakazí!

35 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 28. února 2008 v 21:27 | Reagovat

haha :))) to je dobrý nakazit se... opravdu slibuji že v této povídce naleznete jen jedno přátelské objetí a polibek na konci

36 LiquidSkin LiquidSkin | Web | 23. března 2008 v 11:18 | Reagovat

Chudák Ginny, upřímně ji lituji...její rodiče jí moc inteligence nenadělili. Nejhorší na tom je, že se těmito...(ani nevím, jak ty její výtvory nazvat) pavýtvory ještě chlubí...motá se mi z toho hlava, je mi špatně...Půjčte mi někdo tu pánev!!! Chci ji zničit! Jinak glosy jsou super :o)

37 lou lou | 2. dubna 2008 v 17:45 | Reagovat

zdravím..náhodou jsem narazila na tuto stránku a přečetla si glosované povídky Vánoce a..ehm...tuto...co k tomu říct? Glosy jsou fantastické, vtipné a dobře mířené..;)..povídky od Ginny mi připadají poněkud zmatené a postrádající jakýkoliv smysl...o pravidlech českého pravopisu zřejmě nikdy neslyšela a dějem se vůbec nezatěžuje..:D...musím přiznat, že taky nejsem žádný "slohotvorec", ale výše uvedená povídka je vrchol..:D...

p.s.: je vhodné umožnit takto narušeným osobám přístup k počítači, konkrétně k internetu?...(že nevíte koho myslím?)...ne Ginny to "vážně" nejsi ty...:D

38 Pisálek Pisálek | Web | 2. července 2008 v 11:54 | Reagovat

Pane bože. I můj bratr měl ve třetí třídě lepší slohy a ža to byla hrůza. Tohle je přímo noční můra každého, kdo má, byť jen mizivé, stylistické cítění.

39 JM JM | 12. srpna 2008 v 18:18 | Reagovat

ahahahahaáááááááá...*dusí se smíchy*..

*po deseti minutách*

to se nedá číst...

40 Baruška Baruška | Web | 1. září 2008 v 2:53 | Reagovat

Vzdala jsem to u "Za tu paletku. Za paletku,která jim patří. Za paletku největších záškolníků…"

Jakou paletku měli na mysli? Kdo je Kassandra a jak pro Merlinovy kouličky může Voldík vyprsknout smíchy?!

41 Tere Tere | Web | 6. února 2009 v 20:01 | Reagovat

Ehm... Nechápu o čem to bylo...:D Ale když říkám, že to nechápu... Tohle víc než to, kde je nějakej smysl?:D

42 Rain Rain | 1. června 2009 v 18:02 | Reagovat

[41]: Já tě chápu,....nechápu tam vůbec nic

43 Princess Princess | Web | 26. července 2009 v 14:00 | Reagovat

Co to bylo ježišmarja?! Já se v tom upe ztratila. O čem to bylo??? Vždyť tam se někdo někoho na něco zeptala a ten druhej mu odpověděl upe na jinou věc. Chcípam. Vaše glosy nejlepší

44 Crazy Crazy | Web | 22. srpna 2009 v 15:42 | Reagovat

Ja najprv, že ste glosli moju poviedku, čo sa tak volá :D Potom mi došlo, že to moje nie je jednorázovka... :P A super glosa :D

45 Bestie Bestie | Web | 17. září 2009 v 13:49 | Reagovat

Tak mám pocit, že tady nevypadly oči z důlků jen Tomovi. Tolik zírání, valení a třeštění se jen tak nevidí.
A husté černé obočí? Řekněte, že existuje další díl, ve kterém se ukáže, že ta holka je Snapeova dlouho ztracená sestra, prosím prosím!

46 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 11. listopadu 2011 v 19:31 | Reagovat

Hele, upřímně? Fakt vás obdivuju, hlavně teda červenou, protože modrá to přeci jen vzada (a to ještě, chudák, těsně před cílem), že jste to dooglosovaly. Vážně z týhle autorky nemůžu. Už vím, proč ji uvádíte v pozdějších povídkách (já četla nejprve první stránku článků :)) jako rekordmanku v blbostech a ještě větších debilnostech -.- Vážně jsem se málem poblila. Ty překlepy nebo co tomu daly korunu (v jejím případě přestávám věřit, že to byly "jen" překlepy). A vaše glosy :D U těch jsem si utírala slzy co mi vytryskly při těch debilovinách od Ginny a ke konci jsem nevěděla, jestli se chlamu nebo pláču nad tou..."absolutno" blbostí. (Saphiře zdar, *klaní se*)

47 Andri Andri | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 18:33 | Reagovat

Souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama