Z nenávisti láska 2

22. ledna 2008 v 15:15 | Areneis, oglosováno námi |  Z nenávisti láska
Po zhruba tak hodině bezcílného zírání na strop mého pokoje jsem se zvedla a šla se podívat do svého šatníku, abych zjistila, co si vezmu na sebe(jestli to bude mít černou barvu a stříbrný doplňky, tak za sebe neručím)(a nezapomeň na lebky).

Kdokoli někdy viděl stát mě a mého bratra vedle sebe, nikdo by neřekl, že jsme dvojčata(lišili se jedním hlavním znakem. on byl borec a ona holka). Sourozenci to asi ano, ale ne dvojčata(proč ne?). James byl celá táta. Černé, rozčepýřené vlasy, hnědé oči, brýle. Kdežto já jsem většinu zdědila po matce. "Špinavě" blonďaté vlasy, oči neurčité barvy, i když spíš do zelena(spíš do zelena... kde jsem to jenom viděla?)(v milionu dalších podobných ff).

Nakonec jsem si vybrala tmavé bokové džíny a černý(vrrr, jdu rozbít talíř)(hlavně když se ti uleví) top bez ramínek. Lehce jsem se namalovala a vlasy si nechala volně rozpuštěné(důležité pro děj, znát hrdinčin účes).

Sešla jsem dolů, abych svému bratrovi oznámila, že už odcházím. Překvapilo mě, že tam byl i Sirius(a kde ten se tady vzal?) a navíc oba vypadali, jako by někam šli.

"Vy se někam chystáte?" zeptala jsem se jich celkem zaraženě a v duchu se mi přehrávalo velké množství variant, kam by mohli jít. Jedna horší než druhá(ne, nechci to vědět).

"No ano. Jdeme s tebou(to bude radosti). Nebo jsi si myslela, že tě tam necháme jít samotnou?" oznámil mi James pobaveně(hochu, ta slečna je stejně stará jako ty, proč by nemohla jít bez tebe?)(nemohla by se pak při tanci tisknout na Siriuse).

To na mě bylo pro dnešek trochu moc(taky si říkám). "No to teda ne. Nejsem žádnej malej harant, abych potřebovala doprovod!(nandej jim to!)"

"Klid Simone. Nebudeme tě nějak omezovat(ani interpunkcí) Prostě tam půjdeme a budeme se bavit každém po svým." Snažil se mě Sirius uklidnit a dokonce to trochu pomohlo.

"Fajn. Tak jdeme."

Jediný problém byl, že jsem se tam měla setkat se svým přítelem(a sakra. čichám čichám boj mezi mudlou a Siriusem). Byl to mudla a nikdo nevěděl, že s ním chodím(asi se za něj styděla). Ani má nejlepší kamarádka, Sydney Peintnová(a to už je co říct). Matthew, můj kluk, věděl, že jsem čarodějka. Jednou mě totiž viděl, když jsem se s mamkou asistovaně přemisťovala.

Zastavila jsem se u dveří, vedoucích do jediného baru v Godrikově dole, vesnici, kde jsem bydlela.

"Tak a teď už si můžete jít po svým," řekla jsem úsečně a bez dalšího slova jsem se vydala do ruchu, který uvnitř panoval. Jamese a Siriuse jsem si už nevšímala.

Najednou mi někdo zakryl oči a jemný hlas mi do ucha zašeptal: "Kdopak je to krásko?"(ježiš, to je zas nějakej zženštilec)(proč jim nemůžou říkat jmény? proč je to vždycky kráska, medvídek, beruška, kočička... říct tak můj přítel mě, tak mu jedna přiletí)

"Ten hlas jsem 100%(tak ta je drsná) poznala, a proto jsem neodpověděla a rovnou se otočila, abych věnovala polibek mému "útočníkovi"(ach jé).

"Matte," řekla jsem po chvíli(jen o si vybavila jeho jméno mezi stovkou dalších).

"Dlouho jsme se neviděli Sim. Jsem rád, že jsi přišla. Nechceš si jít dát něco k baru?" ptal se Matt něžně(a normálně mluvit taky neumí...).

"Jasně, ale potom půjdeme tancovat!" prohlásila jsem nekompromisně(on sem totiž chodil zásadně ne proto aby tancoval). Tanec jsem milovala a to Matt věděl moc dobře.

U baru jsme si objednali nějaký pro mě neznámý alkohol(chce ji opít, aby byla povolnější) brčálově zelení barvy(asi fefrmincku). S odporem jsem ho do sebe kopla, ale ukázalo se, že je to dobrý. Potom jsme se vydali zpět na parket, kde zrovna hráli písničky v takovém zvláštním orientálním rytmu. Brzy jsme s Mattem zjistili, že se na to dají tancovat jen celkem vášnivé tance(sex na veřejnosti, to tu ještě nebylo). Společně jsme se tam různě proplétali a několik lidí dokonce tančit přestalo a sledovali nás(voyeři).

K těm sledujícím, jak jsem později zjistila, se připojil i můj bratr se Siriusem. Oba na mě s Mattem koukali dost udiveně(se jim nedivím)(já bych nekoukala udiveně, ale odběhla bych zvracet). Obzvlášť, když skončila asi třetí píseň a Matt mě políbil. To už to evidentně nevydrželi a já slyšela jen jejich křik(a co jim vlastně jde?)

"Simone! Co to má znamenat?" vyjel na mě James(seš slepej? tvoje sestra si to zrovna hodlá rozdat na parketu s jedním mudlou).

"Co je ti vůbec do toho? Neříkali jste náhodou, že si půjdeme každém po svým? Do mě ti nic není. I kdybych se tu líbala třeba se všema, tak by ti to mělo bejt jedno!" vyjela jsem na něj celkem zostra(je to ostrá slečna)(místo deodorantu používá výtažek z chilli).

" Jak, že mi do toho nic není?(tak) Jsi moje sestra a já nedovolím, aby se o tobě někde říkalo, že jsi poběhlice!" řval na mě jako smyslů zbavený(ježišmarja, kvůli jedné líbačce a jednomu sexu, ke kterému ještě nedošlo, hned poběhlice?).

"Tak poběhlice?" zasmála jsem se. ,,To se snad ani nesmím políbit se svým klukem? Dovolte abych vás představila. Jamesi, to je Matt, můj kluk. Matte, to je James, můj bratr." Zvědavě jsem si Jamese prohlížela. Bála jsem se jeho reakce. Vždycky byl výbušný.

"Cože? A to jste jako spolu začali chodit v posledních pěti minutách, nebo co?" Nyní už nás sledoval téměř celý lokál(no jo, lidi hned tak nevidí mladou dvojici, která se líbá na parketu a na kterou pak řve někdo třetí)(mě udivuje, že napsala, že na ni křičeli oba. a přitom Sirius ještě nedostal slovo. asi křičel jenom ááááá).

"Pěti minutách? Jestli tak počítáš rok, tak ano."(rok, ze kterého deset měsíců strávila úplně jinde)

"Cože? Rok? Vy už spolu chodíte rok?" počkal až alespoň mírně přikývnu a potom pokračoval. "A to jsi mi o tom ani neřekla?"(a divíš se? to by ti nemohla přichystat takové překvápko)

"Proč bych ti měla něco říkat? Pokud vím, tak ty mi taky nic neříkáš o svých holkách!" křičela jsem na něj a přitom jsem popadla Matte za ruku a táhla ho ven.

"Já, Matte, promiň. Je mi to líto. Celá ta hádka, to se vůbec nemělo stát. Promiň," omlouvala jsem se stále dokola a přitom jsem ještě brečela(tak to se jí nedivím. taky bych brečela, kdybych byla jí).

"To je dobrý, lásko, vážně," utěšoval mě Matt, vzal mě do náručí a lehce se mnou zatočil. Zapomněla jsem se zmínit, že je o dva roky starší(nepodstatné). Tudíž mu je 18(díky za sdělení, já počítat neumím). "Miluji tě," řekl jakoby mimochodem. Byla jsem překvapená. Toto říkal jen velmi výjimečně(zato ji oslovoval lásko a krásko). A to hlavně při příležitostech, kdy jsme spolu byli úplně. Když jsme spolu spali(jo, tam se to docela hodí).

"Já tě taky(trochu divná věta)," řekla jsem mu a on mě zlehka políbil na rty. Mírně jsem se zachvěla. Věděl, že tyto letmé dotyky a polibky mám nejradši.

Počkal, dokud jsem se v jeho náručí a při jeho dotycích neuklidnila a potom mě postavil na zem. Chytl mě okolo pasu a dovedl mě zpět do baru.

Najednou se před námi objevil James a pečlivě si mě prohlédl. Stále jsem se celá chvěla z Mattových doteků a bratr si toho samozřejmě všiml. Chytačem nebyl nadarmo(zlatonka se taky chvěje).

"Co jsi jí udělal, že se celá chvěje?" vyjel na Matta(no co by, voj... nic).

Koutkem oka jsem viděla, že Matt přemáhá smích, a proto jsem se do toho vložila sama.

"Do toho tobě nic není a tak se do něj laskavě nenavážej a respektuj ho! Jdu domů!" oznámila jsem mu klidně a zeptala jsem se Matta: "Odvedeš mě prosím domů?"(sama netrefí)

Než stačil odpovědět, tak se James znovu ozval. " Tak to teda ne. Odvede tě hezky Sirius(abyste se do sebe mohli zamilovat a v klidu se spolu i vyspat). A bez keců!" dodal, když viděl, že jsem chtěla něco namítnout.

"Hmmm," to bylo jediné, co se ze mě dostalo(jasně, furt mu odmlouvá, řve na něj a najdenou ho poslechne).

"Tak zatím ahoj lásko. Však se ještě uvidíme," vražedně pohlédl na Jamese, znovu mě políbil, tentokrát tvrději než předtím, a bez dalšího slova odešel(byl naštvaný, že se s ní nemohl vyspat).
Ač byly slíbeny další kapitoly, stále se nic neděje... budeme to pozorně sledovat, ale výsledkem si nejsme jisté
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Areneis Areneis | E-mail | Web | 31. ledna 2008 v 18:22 | Reagovat

nchápu, co pořád máte s tím, že bude se Siriusem

2 červená červená | 31. ledna 2008 v 23:16 | Reagovat

když ono se to tak nabízí... podle tvého komentáře soudím, že s ním nebude. my to v patřičné kapitole zdůrazníme

3 ivik.bublik ivik.bublik | 3. února 2008 v 10:55 | Reagovat

ach jo... nevím co na to říct nebudu se vyjadřovat k povídce, ani k ději, nestojí to za to...

glosy byly skvělé

4 Saphira Saphira | Web | 25. února 2008 v 16:05 | Reagovat

Mě je blbě.....to bylo nechutný, až z toho potřebuju kýbl....

Musí všechno popisovat do detailů? Brrr...to je šok.

Lopatu na autorku!

5 alik alik | 11. července 2011 v 11:21 | Reagovat

poslední glos - aby se s NÍM mohl vyspat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama