Z nenávisti láska

22. ledna 2008 v 15:13 | Areneis, oglosováno námi |  Z nenávisti láska
Tentokrát ne zas tak stará povídka
"Simone! Dojdi pro Siriuse. Čeká na hřišti!(ten se má)"

"No to v žádným případě(to po mě nemůžeš chtít). Dojdi si pro něj sám. Jeho chyba, že neví, jak se k nám dostat. Vždyť jsem to celou dobu říkala(a hele, ona je to holka). Pitomec s iq na bodu mrazu," odsekla jsem svému bratrovi.

Asi bych se vám měla představit(to bys byla hodná)(i když... my bychom to možná přežili i bez představování). Jmenuji se Simone Potterová a je mi 16 let. To individuum co na mě momentálně křičelo je můj bratr James Potter. No bratr, jsme dvojčata(o čemž nemá Harry ani ponětí)(Brumbál by mu to nikdy neřekl. nedivím se mu). Bohužel. Právě po mně chce abych došla pro jeho nejlepšího kamaráda, Siriuse Blacka. Má u nás strávit prázdniny. A rodiče si umyslili(co že si?), že od nás chtějí mít pokoj a tak na celé prázdniny odjeli k moři(skvěle, rodiče jsoou odklizeni)(už nic nebrání chlastačkám a skupinovému sexu).

"Chceš snad jít večer na tu diskotéku, nebo snad ne(snad)? Můžu ti to klidně zatrhnout!(jooo, seš machr)" zavolal na mě a věděl, že má vyhráno(den bez diskotéky, to bych nepřežila).

,,Tak fajn," vyjela jsem na něj a práskla jsem vchodovými dveřmi, když jsem odcházela. " Do háje, ještě k tomu mám pořád mokrý vlasy," pomyslela jsem si, ale šla jsem dál. Na tu diskotéku jsem skutečně jít chtěla a jak jsem poznala už dřív, bylo lepší bratrovi neodporovat, protože by mi to skutečně zakázal. Rodiče mu dali nade mnou plnou moc(tak na to bych se jim vykašlala)(tak ty seš rebelka?).

"Ale ale, Simone Potterová, nemýlím-li se?" ozval se za mnou nějaký hlas(a podle čeho tak usuzuješ?).

"Dělej Blacku, jdeme. Nemám na tebe celý den," řekla jsem mu s klidem a dál jsem ho ignorovala. Nebo jsem se o to alespoň snažila(snažila se ignorovat fakt, že se do něj brzo zamiluje)(že tys to četla dopředu?).

"Páni, sekne ti to. Obzvlášť s těmi mokrými vlasy. A vůbec, co si dělala, že jsou mokrý? A proč nepřišel James?" chrlil na mě zvědavé a dotěrné otázky(tomu říkám vrchol dotěrnosti, divit se, že má někdo mokrý vlasy).

"Myla jsem si je a James nepřišel, protože se koupe. Stačí ti to?" vyjela jsem na něj, protože mě štvalo, že James si domů mohl vzít na léto kamaráda a já ne(to je tak nespra... fňuk).

Sirius raději zmlkl, protože takovéto chování nebylo u Simone obvyklé. Většinou byla na lidi kolem sebe milá. Tedy až na něj(v tom případě bylo všechno v pořádku, ne?). Ti dva se neustále hádali(tak to tu ještě nebylo). Simone se Siriusovi líbila, ale sama o tom nevěděla a Sirius jí to neřekl. Nechtěl ji nějak rozčílit a poštvat proti sobě(kdykoli mě někdo řekne, že se mu líbím, tak se tak strašně naštvu, že s ním dokonce života nepromluvím)(to mě to nikdo neříká... asi budu brečet).

Bez jakékoli další nesmyslné konverzace došli až k rodinné vile Potterových, kde Simone odemkla a vstoupila dovnitř.

"Jamesi, jsme tady. Teď už se o něj starej pro změnu ty. Musím se jít připravit," oznámila jsem mu a práskla jsem za sebou dveřmi do mého pokoje(umí ta slečna zavřít normálně?)(ne, proč?).

"Jo a ségra. Sirius bydlí v tom pokoji vedle tebe. Jinej není volnej(všechny obsadili mí kamarádíčci a jejich slečny, abychom mohli provozovat grupáč, až tu nebudeš)," zakřičel James hlasitě akorát na to abych ho slyšela.

"No to ani náhodou. Nastěhuj si ho kam chceš, ale vedle mě rozhodně nebude," ječela jsem na něj.

Abyste rozuměli, tak ten pokoj ve kterém má údajně Sirius bydlet, nejenom že sousedí s mým, ale také je s ním propojenej(to je mi ale náhodička). Takže Siriuse mě bude moct neustále otravovat(ale kdeže).

"Smůla. Už se tam celkem uvelebil(během těch dvaceti vteřin). Budeš to muset přes prázdniny vydržet. A navíc jestli chceš pustit ven…(tak co? tak co? tak co?)" schválně nechal větu nedokončenou.

"A jestli vy chcete být bez jídla(správně, nedej se). Protože pokud vím, tak jsem jediná, kdo tu umí vařit. Tudíž by jste beze mě byli bez jídla(skvělá dedukce, Wattsone). Co ty na to? Uděláme kompromis. Já půjdu potom pryč a udělám vám nějaký to jídlo, platí?" oznámila jsem mu sladkým hláskem a věděla jsem, že neodmítne, protože bez jídla by ani jeden z nich nevydržel déle než několik málo hodin(nenažranci)(já radši nic neříkám, zrovna si drobím do klávesnice).

"No tak dobře," odsekl mi James.

Já mezitím vrazila do vedlejšího, nyní Siriusova pokoje a zvýšeným hlasem jsem mu oznámila: "Opovaž se vstoupit ke mně do pokoje nebo zažiješ peklo. Rozumíš tomu?" (nevím, jak Sirius, ale já moc ne)

Sirius se ani nenamáhal s odpovědí a vystřelil někam ven(celej Sirius).

"Idiot," pomyslela jsem si a šla jsem si sednout na postel a snažila jsem si nějak urovnat myšlenky(tak o tom bych si dovolila pochybovat).
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Areneis Areneis | E-mail | Web | 31. ledna 2008 v 18:08 | Reagovat

Takže nevím co bych k tomu řekla, jen, že byste někde mohli nechat u mě připomínku, že moje povídky glosujete. Já proti tomu nic nemám, ale nerada se o tom dozvídám od jiných.

2 ivik.bublik ivik.bublik | 2. února 2008 v 19:04 | Reagovat

zajímavě to začíná :))))) myslím ty glosy, jak to že jsem doted nevěděla že james potter měl ségru? nebude ona náhodou moták????

3 modrá modrá | 2. února 2008 v 23:21 | Reagovat

moták - kéž by

4 ivik.bublik ivik.bublik | 3. února 2008 v 4:19 | Reagovat

:))))

5 Sam.B Sam.B | 21. února 2008 v 22:59 | Reagovat

ajejej další super-čarodějka? že to ty holky pořád baví.Psát takové kraviny chichich:-)))

6 Saphira Saphira | Web | 25. února 2008 v 15:50 | Reagovat

Na kaktus to celkem ujde...Jakože se to může zařadit mezi ty pitomosti, co jsem kdy četla. Nebýt glos, je to přímo děsivý...a něco mi to připomíná...jo, už vím - Nebe, peklo, ráj, co glosovaly holky z Vinaru. Hlavní hrdinka je taky taková blběna. A nejen ona, že :)

Jsem docela ráda, že nejsem sama, kdo musí vyklepávat drobky z klávesnice, když si k podobným výtvorům beru svačinu, aby se tak vyloučila jedna z mnoha možností úmrtí.

7 Janík Janík | E-mail | Web | 28. prosince 2008 v 21:41 | Reagovat

no newim....ruku sem si u týhle nezlomila......asi sem to prezila bez vetsoho zraneni( az na ty zlomena zebra a s plicema v háji jak sem se dusila smíchy......XD)  jen tg dál ......

8 bonee bonee | 15. května 2010 v 16:51 | Reagovat

modrá: u toho bych bejt tebou fakt nejedla xDDD a máte to fakt super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama