Konec snů 2

23. ledna 2008 v 15:53 | Mikser, oglosováno námi |  Konec snů
Dopis se po přečtení sám vzňal a shořel. Voldemort. Voldemort. Jak ví o Helen??(Malfoy by mu to přece nikdy neřekl) Snad jí nechce ublížit! To nesmí dopustit. Harry věděl, že dnes nebude bojovat jen o Helen, ale také o svůj život. Svěřil se Ronovi, slíbil mu že se přidá k němu až Voldemort přijde(no jo, to bych od nejlepšího kámoše fakt nečekala). Hermionu by to určitě vystrašilo a zakázala by mu jít na ples. Sama si myslela, že Harry stále nemá partnerku, ale bylo jí to i tak divné(no comment). O Harryho byl vždy ze stran dívek velký zájem. Harrymu přišel ještě jeden dopis, byl od Helen. Srdce mu poskočilo radostí, ale také strachem, dnes musí Voldemorta porazit. V sedm jí má čekat před vchodem do Velké síně. Těšil se tak moc, že myšlenky na Voldemorta za chvíli zasunul v hlavě kamsi do ústraní(jo, už to vidím). Těšně před sedmou čekal u vchodu k Velké síni. Po schodech scházeli Ron s Hermionou. Ron měl černý oblek, stejně jako Harry(společenské hábity už se nevedou). Hermiona měla nádherné rudé šaty, vlasy natočené a ledabyle sepnuté vzadu rudou růží(zkoušela už autorka někdy něco sepnout růží?). Pár nakroucených pramenů jí padalo do tváře. Harry ji měl rád, ale něco víc než kamarádku v ní nikdy neviděl. Na Voldemorta teď nikdo nemyslel, i když byl tak blízko, možná blíž než by se mohlo zdát(jak realistické). Zastavili se u Harryho a bavili se, všichni se moc těšili na ples a Harryho partnerku. Úderem sedmé se objevila na širokém schodišti. Měla dlouhé zlaté šaty, černé boty a kabelku. Vypadala jako princezna, vlasy vyčesané nahoru, trčelo jí pár pramenů, které měla na šíji. Zranitelná, dokonalá, ale přitom tak strašně sexy, takhle by se dala popsat. Harrymu poskočilo srdce. Hermiona nevěřila svým očím, jak to před ní mohli tak dlouho tajit? Helen sešla ze schodů. Harry jí podal růži, vzala si ji, zavěsila se do Harryho a všichni čtyři vešli do Velké síně. Připadalo jim jako by se čas zastavil, všichni jim věnovali svou pozornost. Hlavně Harryho partnerce. Dívky, které Harry odmítl se dívali trošku opovržlivě, ale musely uznat, že jim to spolu sluší(už vidím, jak to uznávají). Sedli si k velkému stolu. Brumbál všechny přivítal(trochu se jim rozpadal, přece jen už byl rok mrtvej) a začala zábava. Harry požádal Helen o tanec. Ron ho napodobil tančili(ve třech) a nikdo z nich nemluvil. Helen byla smutná, chtěla Harrymu něco říct, ale nedokázala, chtěla si užít poslední minuty s ním jako dívka, kterou miluje, Harry byl tak vzrušený, plný nadějí. Všiml si, že Ron políbil Hermionu a ta mu jeho polibek opětovala(to je postřeh). Dokázal to Harry byl tak šťastný, ale nevěděl co se děje s Helen, vždy měla dobrou náladu a dnes byla tichá a smutná.
Najednou zhasla všechna světla. "Nezapomeň, že tě miluju" řekla Helen a zmizela
(jestli to nebyla přestrojená popelka). Všude byl cítit strašný chlad. Najednou se opět rozsvítilo. Všichni udiveně vzdechli. Uprostřed sálu stál Voldemort a po jeho boku Draco, Lucius, pár smrtijedů a Helen. Harry moc dobře nechápal co tam Helen dělá(no co asi? chce tě zabít, chlapče)(tak takhle vypadá láska?), ale pomalu mu to začalo docházet, v hlavě se mu vařilo"..zabijí tě", "lásku cítíš jako sen" začal si to pomalu dávat dohromady, nevěděl jak, ale věděl, že Helen měla něco společného se smrtí Harryho rodičů(to musela být docela nebezpečný mimino).
Většina ustoupila, a vytvořila kolem nich kruh
(jo jasně). Uprostřed zůstali jen učitelé a Harry s kamarády. "Snad na nás nechceš útočit tady" ozval se Brumbálův hluboký hlas(a vzápětí z Brumbála odpadl další kousek). "Na vás ne, ale na Harryho Pottera" odpověděl Voldemort a stříbrný paprsek odhodil Brumbála do kouta(kam se poděl smysl pro realitu?). Všichni vytáhli hůlky a byli připraveni k boji. Voldemort jedním kouzlem přenesel sebe, Helen a Harryho na jiné místo(no tak to už je moc), bylo temné a chladné. Harry ho znal ze svých snů, tady se Voldemort ukrýval(tahle debilovina se nedá glosovat). "Zabij ho" řekl. Helen zvedla hůlku, byla připravená, ale nic neudělala. "Vždy jsem věděl, že jsi slabá, nechápu jak můžeš být moje dcera." Jeho dcera. DCERA. Jak si toho mohl nevšimnout(asi měla normální nos a neměla červené oči)? Harry měl v hlavě úplně prázdno. Dokázal se vzpamatovat včas na to, aby vykouzlil patrona, proti první sprše kouzla z Voldemortovi hůlky(patrona?). Proč by se měl bránit? Neměl už pro co žít, chtěl zemřít. Zasáhl ho modrý paprsek. Harry se snesl k zemi(a já si ani nevšimla, že visí ve vzduchu). "NEEE" slyšel Helen, doběhla k němu. "Bojuj, miluji tě, MILUJIA(cože ho?) TĚ." Zvedla se s hůlkou opět připravenou k boji, nyní se svým otcem. Jak jen ho v této chvíli nenáviděla. Harry se pomalu zvedal, oslepil ho záblesk světel z obou hůlek. Kdo jiný by mohl zničit zlo než jeho dcera? Boj trval jen chvíli. Oba padli k zemi. Voldemort mrtvý, Helen ještě žila. Harry si položil její hlavu do klína(uf, už to končí). "Je poražen, musíš to dokončit u jeho stoupenců, musíš zničit všechny kořeny toho zla, ať už jsou zlé nebo dobré(co je zase tohle za debilitu?), nesmí zůstat nic, co by s nimi bylo spjato." Věděl že mluví o sobě. "Neopouštěj mě", miloval ji tak moc, ale věděl, že už jí nemůže pomoct. Políbil ji, vášnivě, přesně takhle si ji chtěl zapamatovat, jako vášnivou dívku, která se mění v ženu. S polibkem odešla i její duše. Kus Harryho zůstalo v ní a ona odešla. Harry věděl, že už nikdy nebude milovat nikoho tak jako ji…… (tak tohle bylo trochu moc. bez té flašky griotky, co mám u ruky, bych to nezvládla)(autorka nemá sebemenší smysl pro realitu a psaní. nahustit do třech stránek takových kravin, to dá jednomu zabrat. doteď jsem myslela, že oglosovat se dá vše. mylně. tohle fakt nešlo, hlavně ten konec byl docela šílenej. a červená je krkoun, protože se nerozdělila o griotku a vychlastala ji všechnu sama)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Babu Babu | Web | 3. února 2008 v 16:34 | Reagovat

Tohle je doopravdy konec snů...Mám takový pocit, že mi horečka po tomhle vyletěla ještě výše...

2 Enny Enny | Web | 13. srpna 2008 v 17:45 | Reagovat

Pane Bože... ty to vidíš. =DTohle je děsný a ani se nedivím Červuš, že si u toho něčeho lokla, pardon, že vypila celou flašku. =D

A máte pravdu, tohle glosovat... brrr *oklepe se*

Ale zvládly jste to skvěle. =)

3 haňula haňula | 15. října 2008 v 16:31 | Reagovat

Strašný. Víc snad k tomu není co dodat.

4 Mája Mája | Web | 1. ledna 2009 v 21:39 | Reagovat

Konec snů o autorce. Konec příšerný povídky a konec mého alkoholismu při čtení některých pasáží. Povídka má jednu světlou stránku, už skončila.

Pěkné glosy.

5 Cácorka Cácorka | E-mail | 8. ledna 2009 v 14:01 | Reagovat

Proboha kde takovyhle slataniny berete? jinak glosy super, ale verim, ze za strizliva by to byla fuska:)

6 Likvidator Likvidator | Web | 13. srpna 2009 v 15:41 | Reagovat

Jsem rád, že už tato povídka skončila, protože něco takového jsem ještě nečetl. Když přehlídnu fakt, že brumbál se jim už rozpadal :) tak aby byl skolen jedním kouzlem to snad nejde. I když vlastně nemrtví kouzlit neumí tak kdo ví :) Jinak skvělí glosy.

7 Crazy Crazy | Web | 22. srpna 2009 v 15:34 | Reagovat

To má aj nejaký zmysel toto? Aj to niekam smeruje??

Toto bolo super:
* Brumbál všechny přivítal(trochu se jim rozpadal, přece jen už byl rok mrtvej)

"Zabij ho" řekl. Helen zvedla hůlku, byla připravená, ale nic neudělala.-> pri tomto nechápem, načo ju teda dvíhala...

Je tu ešte jedna vec, ktorú nepochopím. Poznal tú Helen dlho. Páčil sa jej dlho. Zrazu mu Ron povie, že tá baba po ňm ide a on sa do nej nenormálne zamiluje- dobreže si ju nechce vziať. Je vám jasné, čo tu nesedí? Ďakujem. Teraz nech mi to ešte dakto vysvetlí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama